2737
2734
عنوان

خیاطا و وارد به لباس بیایت

172 بازدید | 21 پست

بنظرتون این چی انداختن زیرش که اینجور پف وابساده خیلی خوسگله کسی میدونه،؟

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
لباس خودش این مدلی چین داره

اره عزیزم چین داره ولیبه جنس پارچه بستگی داره هر پارچع ای چین بدی که ایجور نمیشه

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اولا مدلش كلوشه دوما جنس پارچه اش خشكه هر دو اينا با هم باعث شد ايستايى كار شده

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2738
بعضی وقتا خود پارچه این مدلی وایمیسته ولی ی چی هس میذارن زیر لباس تو لباس مجلسی ام استفاده میشه هرچی ...

تور ارگانزا؟ اون میندازن پایین لباس ای یه ایتر پف دار هست  یا از جنس پارچه  که اینقد شیک وایسادع

اره عزیزم چین داره ولیبه جنس پارچه بستگی داره هر پارچع ای چین بدی که ایجور نمیشه

اين چين نداره اين مدل برش دامنش كلوشه

بخاطر همين اينطورى وايستاده

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

اره جنس پارچه مهمه برو به پارچه فروشی نشون بده 

کاربر خوشگلخانومم یا دامنارنجی هستم که تعلیق شدم😑     عاشق همه نی نی سایتی های مهربونم🥰🥰
هم جنس پارچش خشکه هم لایی حریر میزنن زیرش

عزیزم شپا خیاطین؟ فک نمیکنم لایه حریر باشه اخه

اولا مدلش كلوشه دوما جنس پارچه اش خشكه هر دو اينا با هم باعث شد ايستايى كار شده

میگم فک کنم 

عزیزم شپا خیاطین؟ فک نمیکنم لایه حریر باشه اخه

خیاط نیستم ولی سر درمیارم، یه لباس دادم خیاط تقریبا اینجوری بود لایی حریر کار کرد زیرش تا وایسه

لینک حرف ناشناسhttps://harfeto.timefriend.net/16469353197393
2706