2737
2734
عنوان

روم نمیشه بگم نیارشون اینجا بیاین

2993 بازدید | 163 پست

خواهرم قراره سیسمونی کسی دعوت کنه خونش جانداشت خونه من بزرگتره گفت میارم خونه شما من ب هوای خیلی باشن۳۰نفربودم الان میگه خیلی کم باشن ۵۰تاهستن!منم گفتم ۵۰نفر! میگ اره چکارکنم همشونم واجبن

شوهرم میگ وسایلت نو هست همه روخراب میکنن۵۰نفر چجوری جابشن اخه منم گفتم دیگه زشته نمیشه بگم نه تدارک دیده

لطفا برای حاجت روا شدنم صلوات بفرستید #سلامتی_پرنده ام

وا مگه میخورن وسایلاتونو!! 

ترم آخر دانشجوی مقطع دکترا مددکاری و مشاور کلینیک خوشحال میشم بتونم به نی نی سایتی های عزیز کمک کنم پروردگارم ازت جز سلامتی خانواده عزیزم و همسرم چیزی نمیخام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

خودشون اذیت میشن وگرنه اسباب اثاثیه رو میخوان چیکار کنن هرچند من جای خواهرت بودم تو بارداری و دم زایمان خودمو با پنجاه نفر ادم رو به رو نمیکردم اومدیمو یکیشون خدایی نکرده ناقل بود

مبارکه، سیسمونی تا حالا نشنیدم و ندیدم مهمانی داشته باشه اونم توی کرونا، عزیزم اگر رسمتونه کمک کن به خواهرت بالاخره بارداره وسایلت هیچیش نمیشه مطمئن باش

خدایا سایه ات همیشه روی زندگیم باشه،معجزه هاتو مثل همیشه حس کنم، سلامتی رو از خانوادم دریغ نکن🙏
2706