2726
عنوان

امشب یعنی زنده میمیونم؟

48417 بازدید | 501 پست

خیلی دوسش دارم بچهها خیلی یه تاپیک دارم برید بخونیدش ببینید حسمو چجوری از رو نوشته بهتون نشون میدم

و حالا امشب سخترین و بدترین شب عمرمه

کسی که باهاش دوس نبودم ولی بهترین رابطه عمرم بود

کسی که محبت بهم نکرد ولی یه عزیزم گفتنش به دنیای قربون صدقه میارزید

کسی که سلام دادنشم برام ارامش بود بچها

شده بخاطر کسی سه شب تو هفنه تا صب بیدار بمونید وقتی دارید برا خاب میمیرید؟

شده برا کسی ک گرسنشه غذا درست کنید ببرید دوساعت تو راه باشید کسی ک تعهد نداره به شماهاااا بهتونم گفته برا دل خودتون ببید

شده مژه افتادشو نگه دارید تو شیشه؟شده صداش تو ذهنتون هک بشه؟اصن تاحالا با دیدن یه نفر همه غماتون یادتون رفته؟یه ادم معمولیااا نه قد بلند و سیک.س پک دار نه بور و چش رنگی نه چشم مشکی درشت نه خیلی معمولی

دعا کنید امشب بمیرم راحتشم ازین عشق یه طرفه

راحتشم ازین احساس که داره کل وجودمو میگیره

۴شب تب و لرز کردن راحت نیس

از حرص و بغض گلوتون هم بیاد راحت نیسااااا

میشه دعاکنید دلم اروم بشه؟تروخدا دعا کنید..من خیلی گناه دارم😃

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره بابا

فعلنم که زندم در خدمتتون

بخاطر وقتایی که آرزوهامو دو دستی به کسایی که هیچ تلاشی براش نکرده بودن تقدیم کردی و بخاطر وقتهایی که بابت چیزی که هیچ نقشی توی به وجود اومدنش نداشتم عذاب کشیدم و بابت وقتهایی که بقیه بهم گفتن دردهات نتیجه ی اعمالته در حالی که هیچ گناهی نکرده بودم بابت سختی هایی که بعد ازهر سختی دادی و بابت گریه های بعد از گریه ای که نازل کردی بابت زجر عزیزانم بابت اینکه تنها در حوالی رگ‌گردن من نبودی دیگر خدایی ندارم باشد که با بندگان برگزیده ات شاد باشی! بهم نگید سخت نگیر لابد سخته برام!سخته و میخوام بابت سختی و غمی که دارم سوگواری کنم وگرنه کیه که از بیخیالی و عیش و نوش بدش بیاد😒
2728
آره به خاطرش بیدار می مونم :)

دوس پسرته؟بهت یه عزیزم ساده میگه مگ نه؟

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
آره بابا فعلنم که زندم در خدمتتون

روحت چی زندس؟

روحت چی زندس؟

آره براچی زنده نباشه😌

غلط کرده نباشه

به زور زندش میکنم

بخاطر وقتایی که آرزوهامو دو دستی به کسایی که هیچ تلاشی براش نکرده بودن تقدیم کردی و بخاطر وقتهایی که بابت چیزی که هیچ نقشی توی به وجود اومدنش نداشتم عذاب کشیدم و بابت وقتهایی که بقیه بهم گفتن دردهات نتیجه ی اعمالته در حالی که هیچ گناهی نکرده بودم بابت سختی هایی که بعد ازهر سختی دادی و بابت گریه های بعد از گریه ای که نازل کردی بابت زجر عزیزانم بابت اینکه تنها در حوالی رگ‌گردن من نبودی دیگر خدایی ندارم باشد که با بندگان برگزیده ات شاد باشی! بهم نگید سخت نگیر لابد سخته برام!سخته و میخوام بابت سختی و غمی که دارم سوگواری کنم وگرنه کیه که از بیخیالی و عیش و نوش بدش بیاد😒
خب چرایه طرفست؟ 

نمیدونم میگ منطقی نیس اخه چرا همش منقط مگ دوسداشتنم منطق میخاد

دیوونه شدم دلم میخاد مچاله بشم خدمو بغل کنم من خیلی تنهام

2706