2204
عنوان

امشب یعنی زنده میمیونم؟

48072 بازدید | 501 پست

خیلی دوسش دارم بچهها خیلی یه تاپیک دارم برید بخونیدش ببینید حسمو چجوری از رو نوشته بهتون نشون میدم

و حالا امشب سخترین و بدترین شب عمرمه

کسی که باهاش دوس نبودم ولی بهترین رابطه عمرم بود

کسی که محبت بهم نکرد ولی یه عزیزم گفتنش به دنیای قربون صدقه میارزید

کسی که سلام دادنشم برام ارامش بود بچها

شده بخاطر کسی سه شب تو هفنه تا صب بیدار بمونید وقتی دارید برا خاب میمیرید؟

شده برا کسی ک گرسنشه غذا درست کنید ببرید دوساعت تو راه باشید کسی ک تعهد نداره به شماهاااا بهتونم گفته برا دل خودتون ببید

شده مژه افتادشو نگه دارید تو شیشه؟شده صداش تو ذهنتون هک بشه؟اصن تاحالا با دیدن یه نفر همه غماتون یادتون رفته؟یه ادم معمولیااا نه قد بلند و سیک.س پک دار نه بور و چش رنگی نه چشم مشکی درشت نه خیلی معمولی

دعا کنید امشب بمیرم راحتشم ازین عشق یه طرفه

راحتشم ازین احساس که داره کل وجودمو میگیره

۴شب تب و لرز کردن راحت نیس

از حرص و بغض گلوتون هم بیاد راحت نیسااااا

میشه دعاکنید دلم اروم بشه؟تروخدا دعا کنید..من خیلی گناه دارم😃

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡

آره بابا

فعلنم که زندم در خدمتتون

شامپو فولیکا جونم من تورو خیلی دوست دارم تو به همراه نرم کننده لطیفه و زرده تخم مرغ موهای منو از سیم اسکاچ به سیم تلفنای خودم تبدیل کردین☺️⁩🌼                                  واجبی جونم مواظب خودت باش🥰اجازه نده بدخواهات و رقیبات جلوی پیشرفتتو بگیرن من ازت حمایت میکنم و عاشقتم⁦     سفیده تخم مرغ و آرد نخودچی مرسی که صورت جوش جوشی منو که بند اون بلارو سرم آورد درست کردین و   میلاد جان مرسی که به خاطر بیماریم منو ول کردی اگه قبول میکردی من زنت بشم قطعا زندگیم از اینی که هست بدتر میشد. زن عمو جانم ممنونم بابت اون همه تحقیرات و سیاه گفتنات و زندایی جانم ممنون که هرجا میشینی منو مسخره میکنی این باعث میشه من انگیزه بگیرم                        دانهیل شالیز و چی چی و مای اسپرت جانم بادی اسپلش و مام مای عزیزانم قدر خودتونو بدونید                                  مداد خوبم مرسی که سر جلسه کنکور شکستی و باعث شدی من بیشتر گند نزنم💙                                                       مخترع سوپ خوراک لوبیا و سالاد شیرازی دوستون دارم🫀      راستی نی نی مون پسر بود.....❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

آره به خاطرش بیدار می مونم :)

دوس پسرته؟بهت یه عزیزم ساده میگه مگ نه؟

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
آره بابا فعلنم که زندم در خدمتتون

روحت چی زندس؟

روحت چی زندس؟

آره براچی زنده نباشه😌

غلط کرده نباشه

به زور زندش میکنم

شامپو فولیکا جونم من تورو خیلی دوست دارم تو به همراه نرم کننده لطیفه و زرده تخم مرغ موهای منو از سیم اسکاچ به سیم تلفنای خودم تبدیل کردین☺️⁩🌼                                  واجبی جونم مواظب خودت باش🥰اجازه نده بدخواهات و رقیبات جلوی پیشرفتتو بگیرن من ازت حمایت میکنم و عاشقتم⁦     سفیده تخم مرغ و آرد نخودچی مرسی که صورت جوش جوشی منو که بند اون بلارو سرم آورد درست کردین و   میلاد جان مرسی که به خاطر بیماریم منو ول کردی اگه قبول میکردی من زنت بشم قطعا زندگیم از اینی که هست بدتر میشد. زن عمو جانم ممنونم بابت اون همه تحقیرات و سیاه گفتنات و زندایی جانم ممنون که هرجا میشینی منو مسخره میکنی این باعث میشه من انگیزه بگیرم                        دانهیل شالیز و چی چی و مای اسپرت جانم بادی اسپلش و مام مای عزیزانم قدر خودتونو بدونید                                  مداد خوبم مرسی که سر جلسه کنکور شکستی و باعث شدی من بیشتر گند نزنم💙                                                       مخترع سوپ خوراک لوبیا و سالاد شیرازی دوستون دارم🫀      راستی نی نی مون پسر بود.....❤️
2050

من نامزدمه‌ دوسال دوس بودیم تو‌دوران‌دوستی بعضی موقعه بحث اینا داشتیم ولی الان ن اگه هنوز نامزدت نیس شاید نامزد کردین خوب شدین مشکلتون چیه

❤واسه خوشبختی تویی که این متن رو میخونی و خودم ی صلوات بفرست❤💋
خب چرایه طرفست؟ 

نمیدونم میگ منطقی نیس اخه چرا همش منقط مگ دوسداشتنم منطق میخاد

دیوونه شدم دلم میخاد مچاله بشم خدمو بغل کنم من خیلی تنهام

هیچکسی تو زندگی ارزش اینو نداره که خودتو بخاطرش اینجوری نابود کنی اونم کسی که میدونی بهت حسی نداره،ا ...

مگ میشه اخه

من خودم به همه اینو میگم ولی ته دلم میدونم نمیشه اقاجان

دوسدارم حالمو ببینی مثه مرده هام بخدا خوشگلمااا چیزی کم ندارم اخلاقمم خوبه ولی نمیبنیه منوووو نمیبین ...

خیلی نازی

من حسابم،زهمه مردم این شهر جداست🌺من امیدم بخداس.بعداز خدا باز امیدم ب خداست🌺
دوسدارم حالمو ببینی مثه مرده هام بخدا خوشگلمااا چیزی کم ندارم اخلاقمم خوبه ولی نمیبنیه منوووو نمیبین ...

نخیر خیلیم خوب هستین سلامت باشین حتما به صلاحتون زمان بدین به خودتون درست میشه یا علی

کاربر آقا هستم                                               خوشا دردی که درمانش تو باشی...                    
2051