2733
2734

اره شوهر سابق من اینجور بود... تا صبح که نمیخوابید همش فکر و خیال میکرد ... فک میکرد تا بخوابه من اطلاعاتش رو به دشمناش میفروشم...

سعی کن درمان شی که خدای نکرده این مدلی نشی

من شبا راحت میخوابم شاید ب ندرت تو فکر برم و... ولی سالی یبار بخوام روز بخوابم خیلی اذیت میشم یهو ا ...

اصلا روز نخواب ک همیشه شبا راحت بخوابی. من اصلا روزا خوابم نمیگیره. حتما خسته میشی روزا ک شبا زود میخوابی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا گریه اخه

والا نمیدونم🥲 ی لحظه ی جوری دلم گرفت ک یهو ب خودم اومدم دیدم از چشام داره اشک میاد☹ بعد آخه چون نزدیک پری هستم فک کنم ب خاطر اونم باشه. چون من همیشه تو اون دوران دلم میگیره.

خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! 🤍🩹
اره شوهر سابق من اینجور بود... تا صبح که نمیخوابید همش فکر و خیال میکرد ... فک میکرد تا بخوابه من اط ...

نه من بیشتر  به تنهاییام ب نامردی ادما  فکر میکنم من دوست ندارم فکرم اینجوری یاشه ولی دست خودم نیست

2728
والا نمیدونم🥲 ی لحظه ی جوری دلم گرفت ک یهو ب خودم اومدم دیدم از چشام داره اشک میاد☹ بعد آخه چون نزد ...

اره درکت میکنم تو این دروان ادم افسردگی شدید میگیره منم اینطوریم دقیقا 

2738

عزیزدلم حتما حتما 4قل و 7 مرتبه آیه الکرسی تا بیدارشدی بخون.. 

معجزه ست به خدا 

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾
باشه حتما مرسی 🌹 فقط ایه الکرسی کامل بخونم؟ 

بله عزیزم کل ایه الکرسی 3تا آیه ست..

ببین گلم این افکار وسواس فکری هست و وسواس و وسوسه هم کار شیطان.. اما همین 3 آیه از سوره بقره + 4 قل مثل یه سد محکم از شما در برابر همه ی بلاها و افکارمخرب، محافظت میکنه.. 

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾
کار خونه انجام بدم

اگه تحصیل میکنی با درس ، اگه نه یه حرفه یاد بگیر مثلا من خودم به فرش بافتن روی تور علاقه دارم خیلی ساده و سریع هست ، کسی رو میشناسم که با کاغذ مجسمه های خیلی قشنگی درست میکنه و میفروشه ، هم سرگرم کنندس هم خسته کننده😅

اوممم... نمیدونم چی بنویسم!
2706