2410
2553
عنوان

رسوا کردن دیگران...

123 بازدید | 13 پست

اگه کسی که بابت کار زشتی که کرده باشه یجورایی حق کسایی ک دوسشون دارم رو ضایع کرده باشه حقشه که کار زشتشو رسوا کنم ؟؟که همه بدونن با چه آدم بد ذاتی رو به رو میشدن..اگه اینکارو بکنم با قوانین خدا مخالفت نکردم؟

امضامو میخونی برام دعا کن❤خیلی نیاز دارم که امسال کنکور قبول بشم..از لحاظ روحی خیلی خسته شدم و سختی‌های زیادی دارم میکشم دعا کنید امسال نتیجه کنکورم خوب بشه و برم دانشگاه و آینده خوبی داشته باشم😥🖤

بسپار به خدا 

خودش بهتر جواب می ده 

می شه یه حمد و صلوات مهمونم کنید 🍀🌱✨🌿💚 برای مردم سرزمینم آرامش، شادی ،سلامتی  ، و *تمرکز روی زندگی خودشون* رو از خدا خواستارم 😇نی نی سایت همه چیز نیست ،یه سایته واسه وقت گذراندن اضافی  اما منتهی کسانی هستن که تنها جایی که می تونن ادعای هویت و بزرگ بودن کنند همین جاست 😇   هرچیزی در تاپیک ها کاربران می گن یعنی چیزی که می خوان بگن و تصمیم با خودشون هست پس اینکه بعضی ها حس کارگاه گجت بودن می گیرن و احساس بزرگ بودن که چیزی فهمیدن ، همش فیکه 😄 صبر چیز خوبیه تقویتش کنید  و با هم دیگه تو تاپیک ها دعوا نکنید 🌱✨ آدما براساس درد هاشون به بقیه آسیب می زنن اما دوست عزیز دیگران که نباید تاوان چالش ها و مشکلات تو رو بدن 🤩  می گما بعضی ها خیلی بیکارن منتظرم تا من تاپیک بزنم بیان دعوا کنند 😂😂😂😂😂😂 می خوای شماره بدید من خودم بهتون پیام بدم که کی تاپیک زدم ☺️😉بیکاری بد دردیه باعث می شه سرت تو زندگی بقیه (تاپیک های بقیه چرخ بخوره) 😪😂 تفنگی که شما داری باهاش حمله می کنی پلاستیکه 😁 ما دوره های عملیش ‌‌واقعیش رو پاس کردیم 😜 کسی که گناه کنه می خنده وارد آتش می شه درحالی که گریه می کنه ✨🌱🍀🌿💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بسپار به خدا  خودش بهتر جواب می ده

خدا بخشندس ممکنه بخشیده بشه 

امضامو میخونی برام دعا کن❤خیلی نیاز دارم که امسال کنکور قبول بشم..از لحاظ روحی خیلی خسته شدم و سختی‌های زیادی دارم میکشم دعا کنید امسال نتیجه کنکورم خوب بشه و برم دانشگاه و آینده خوبی داشته باشم😥🖤
2714
نکن چون ممکنه توبه کنه

ولی اگه بدجور اذیت کرده باشه چی؟

چرا کردی عزیزم شما فقط با خودش در خفا صحبت کن شاید خدا بخواد شما و اون رو با هم امتحان کنه 

چه امتحانی میتونه باشه عزیزم وقتی این وسط دل خیلیا به رنج کشیده شده

چه امتحانی میتونه باشه عزیزم وقتی این وسط دل خیلیا به رنج کشیده شده

خیلی امتحانا مثلا خدا شاید آستانه صبر شما رو بسنجه یا معرفت اون شخص رو 

ماه پشت ابر نمیمونه عزیزم خدا خودش اگر بخواد یه جوری رسواش می‌کنه که همه انگشت به دهن بمونن صبر کن و بسپار به خدا الان ممکنه عصبانی باشی ولی بعداً به آرامش می‌رسی 

خیلی امتحانا مثلا خدا شاید آستانه صبر شما رو بسنجه یا معرفت اون شخص رو  ماه پشت ابر نمیمونه عز ...

مرسی عزیزم بابت راهنماییت

ولی اگه بدجور اذیت کرده باشه چی؟

رسوا نکن

اگه میتونی گوشی رو بده دست طرف

ولی جار نزن ک بفهمه تویی 

چون هرکس نتیجه اعمالش رو میگیره

من از این مورد داشتم بعد پنج سال ب خاک سیاه نشسته

یک سال از همه دور شو و تلاش کن، بعد یک سال از خودت رو نمایی کن، اون لحظه ست که همه دلشون میخواد یا باهات باشن یا جات باشن...💋