2737
2734
عنوان

از سر کار رفتن میترسم

173 بازدید | 10 پست

شنبه عصر قراره برم با محیط و مسئول اونجا آشنا بشم

برای کار فتوشاپ و ادیت فیلم و.. میخوام برم 

خودش گفت خیلیا اومدن قبول نشدن 

میترسم برم چون تجربه های خوبی ندارم

از 18سالگی تصمیم گرفتم مستقل شم

یه جا فامیل معرفی کرد بعد ک رفتم بعدش زنگ زده بود فامیل گفته بود چرا چادری میفرستی یه دافی چیزی بفرست 😢(بعد ک میگه فامیل بود عذرخواهی میکنه) 

یه جا دیگه رفتم خانوم بود همون اول کار در اومد سروصدا قلدر بازی انگار برده گرفته 

یه جا دیگه اونی ک میخواست بره من برم جاش گفت اینجا یه محیط راحته (خانوم و آقا دست میدادن و خوش و بش) تو چادری هستی نمیتونی بیای

یه جام ک قبولم کردن صاحبکار خودش خوب بود ولی خیلیییی کم بود و اون تایمی ک داداشش بود همش سعی داشت بهم نزدیک بشه و گفت دیگه نمیخواد با چادر بیای 😢

برا همین تا الان فقط درس خوندم و دنبال کار نرفتم ولی الان واقعا به کار احتیاج دارم میترسم برم اینم مث قبل بشه 😢

پ. ن:البته اینم بگم مادر خودم شاغله یا خاله هام یا زن عمو و...محجبه ن ولی هیچکدوم این اتفاقایی که برا من افتاده براشون نیفتاده و شانس منه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم عین تو میترسیدم تا اینکه دوستم منو ب ریسش معرفی کرد و من خیالم راحت بود چون دوست صمیمیم همکارم بود محیطش خوب بود خدا رو شکر همه خوب بودن باهام البته الان ک دیگه نمیرم ولی اون کار باعث شد ترسم بریزه

نلایک!تویی ک امضامو میخونی واسم دعا کن یه شغل ثابت اداری پیدا کنم🥺😍 قطعا اثرات دعا کردن برای دیگران ب خودتم برمیگرده💙🤍کارزار خروج اتباع بیگانه https://www.karzar.net/visa

الان محیط امن واقعا کمه

نلایک!تویی ک امضامو میخونی واسم دعا کن یه شغل ثابت اداری پیدا کنم🥺😍 قطعا اثرات دعا کردن برای دیگران ب خودتم برمیگرده💙🤍کارزار خروج اتباع بیگانه https://www.karzar.net/visa
خب آخه مثلا برای ادیت و فتوشاپ  داف بودن یا نبودن چه فرقی داره براشون! مگه مدل تبلیغاتیه!&nbs ...

نه دوست دارن مشتری شون زیاد بشه هی برای دیدن و حرف زدن با فتوشاپ کارمشتری بیان...اینجور کارفرما ها براشون کار مهم نیس جذب مشتری مهمه ....چون مشتری ندارن دنبال مدلن

2738