2703
2553

هفت هفتمه. اکثرا عادت دارم رو پهلو بخوابم ولی گاهی طاق باز میشم. میترسم . از الان ممنوعه طاق باز؟

بترس از دادگاهی ک قاضیش شاهد هم بوده!!

نه عزیزم،از ماه ۵ ببعد رعایت کن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

طاق باز منظورت خوابیدن رو شکمه؟

والا من از هفته ۴نخوابیدم دیگه رو شکمم از وقتی فهمیدم باردارم

عزیزم پسرکم روزی مرد میشوی جان مادریادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره ی جوانی ام ازتو انتظاری ندارم جز همینطور مرد باشی مردی واقعی🥰❤❤پسرم عاشقتم.... پسر دومم به داخل دلم خوش آمدی امیدوارم سقط نشی😍🤍

برای خانم باردار بهتره به پهلوی چپ بخوابه،چون خون‌رسانی به جنین راحتتره

به لطف خدا به زودی منم  تیکر بارداری میگذارم 😍خدایاشکرت خداجونم ممنونم که به آسانی و زیبایی و عزتمندانه بهم فرزند سالم و صالح و نابغه و مهربان عطا کردی، خدایا سپاس گذارم 

من از همون ماه اول به پهلو خوابیدم و موقع پهلو ب پهلو شدن می‌نشستم و بعد جا ب جا میشدم 

دیگه قشنگ عادت کرده بودم تا ماه آخر 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736