2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مشکل بود .یه بار از مبل افتاد و خون دماغ شد مام تمام خونه رو فرش کردیم حتی اتاق خودش رو راحت شدیم

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
منم میخوام فرش کنم کناره ها رو ولی سر فرشای خودم کناره نیست براش. نمیدونم چیکار کنم؟

من که شنبه یکشنبه انداختم😂

من به مدت سه سال از رو سرامیک موکت پهن کردم هم خودت راحت بودم هم بچه اون راحت ریخت و پاش میکرد منم نگران زمین خوردن و پا درد گرفتنش نبودم بعد که خودش همه چی حالی شد که رو سرامیک نشین و ..... موکت رو جمع کردم 

اتفاقا پله هم هست دخترم چند بار از سه تتا پله افتاده یبارم با روروئک یبار با سه چرخه

ولی خونه فرشه یعنی یه تیکه ی بزرگ لخت نیست که زیاد بخوره زمین مگراینکه یکم خیس باشه

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
سلام عزیزم  بله متاسفانه خیلی اذیت کننده است علاوه بر سخت بودن سطح سردی هم هست اصلا با سرامیک ...

ممنون عزیزم. بله ظاهرا مشکل همه هست. منم تا هنوز باردارم از الان باید یه فکری بکنم😘

2706