2297
2298

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

منم میخوام فرش کنم کناره ها رو ولی سر فرشای خودم کناره نیست براش. نمیدونم چیکار کنم؟

من که شنبه یکشنبه انداختم😂

❤❤❤❤❤ سرگروه گروه قرمز❤❤❤❤❤❤   وزن اولیه ۱۰۸❤وزن فعلی۹۰.۳۰۰❤هدف ۷۵❤ تاپیک مانکن های زیباتاپیک وزن گروه قرمزدرخواست دوستی قبول نمیکنم😊❤

من به مدت سه سال از رو سرامیک موکت پهن کردم هم خودت راحت بودم هم بچه اون راحت ریخت و پاش میکرد منم نگران زمین خوردن و پا درد گرفتنش نبودم بعد که خودش همه چی حالی شد که رو سرامیک نشین و ..... موکت رو جمع کردم 

اتفاقا پله هم هست دخترم چند بار از سه تتا پله افتاده یبارم با روروئک یبار با سه چرخه

ولی خونه فرشه یعنی یه تیکه ی بزرگ لخت نیست که زیاد بخوره زمین مگراینکه یکم خیس باشه

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2050
سلام عزیزم  بله متاسفانه خیلی اذیت کننده است علاوه بر سخت بودن سطح سردی هم هست اصلا با سرامیک ...

ممنون عزیزم. بله ظاهرا مشکل همه هست. منم تا هنوز باردارم از الان باید یه فکری بکنم😘