2733
2739
عنوان

خانومایی که سزارین شدین

50 بازدید | 9 پست

امروز دقیقا یک ماهه که سز شدم و هنوز تو پهلو به پهلو شدن درد دارم، گاهی جای بخیه هامم میسوزه. میخواستم ببینم طبیعیه؟ بقیه چجوری بودین؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا طبیعی زایمان نکردین.

دلیل انتخاب سزارین چی بود.

منم خیلی دارم بهش فکر میکنم

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)
2731

نميدونم عزيزم ولي من خودم تا ١٢ روز بعد زايمان ك بخيه هامو بكشم ي كم اذيت شدم درد نداشتاااا همش ميترسيدم بخيه ها پاره شه😑 ولي من ١ ماه بعد زايمانم يادمه دمر ميخابيدم بخيه هامم روز ١٢ ك كشيدم ديگه جاش ن درد داشت ن سوزش خداروشكر

چرا طبیعی زایمان نکردین. دلیل انتخاب سزارین چی بود. منم خیلی دارم بهش فکر میکنم

عزیزم من لگنم کوچیک بود و بخاطر پیشرفت نکردن زایمان مجبور شدم ولی تحمل درد طبیعی رو هم نداشتم

نميدونم عزيزم ولي من خودم تا ١٢ روز بعد زايمان ك بخيه هامو بكشم ي كم اذيت شدم درد نداشتاااا همش ...

خداروشکر. من البته کمتر از دوسال پیش زایمان داشتم شاید بی تاثیر نبوده

بچه ها من با ای وی اف باردار شدم بخاطر همون می خوام سزارین کنم بنظرتون پشیمون میشم؟

میترسم واسه بچم خطر داشته باشه طبیعی

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2738