2726
عنوان

بابام آبرومو برده

| مشاهده متن کامل بحث + 1208 بازدید | 75 پست
خب منم منم ۷۰ میلیون فقط ظرف و تخت خریدم . یخچال و فرش و گاز و خونه. و مبل و ... شوهرم خریدشما چرا ...

من برعکس همه چیو خریدم شوهرم تلویزیون و یخچالو فقط خرید اونم قبل من خریده بودن تازه حرفم درمیاوردن انگار باید من اونارم دوبارکی میخریدم ....بخدا یسریا شانس دادرن خواهرشوهر افریتم جهاز نخرید سیسمونی نخرید شوهرش همشو خرید پیش همه هم میگفتن خواهرشوهرم خریده شوهرشم اونقدر خوب بود میگفت اره 😢

ن کلی گفتم ...حالا کاش شوهرت مثل شوهر خواهرشوهر من میبود ...خودش وامو میداد یسریا شانس دارن 

ینی قسط هاشو شوهرت داد ؟ بعد باهاش جهیزیه خریدی 

اونوقت بهت سرکوفت نمیزنه ؟ 

💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب عزیزم وام که گرفتید رو کی برداشته بابات برداشته؟

من باهاش حهیزیه هریدم و همون ۷۰ تومن شد هرج جهیزیه ام 

حالا که ۴ ماهه عروسی کردیم میگه من هیچ مسیولیتی در قبال فرزند ندارم ما رسممونه دختر یه مقداری جهیزیه ببره

💖
2728
من برعکس همه چیو خریدم شوهرم تلویزیون و یخچالو فقط خرید اونم قبل من خریده بودن تازه حرفم درمیاوردن ا ...

شوهرم طفلی مبل رو خرید به همه گفت من خریدم 

فرش هارو خرید گفت من خریدم 

یخچال رو به اسم خودش بود 

الان بالام میگه کلا نباید یک قلمم ببری من وظیفه ای ندارم 

پیره نمیدونم برا کیشه

💖
شوهرم طفلی مبل رو خرید به همه گفت من خریدم  فرش هارو خرید گفت من خریدم  یخچال رو به اسم ...

بگو پیرمرد آخرش میرسه و فرزند هات برا کی میخوای عجب آدمی هست بگو با این سن فکر آخرتت باش 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
ینی قسط هاشو شوهرت داد ؟ بعد باهاش جهیزیه خریدی  اونوقت بهت سرکوفت نمیزنه ؟

من نه خواهرشوهرم اینجوری کرد بابا من خودم جهیزیه خریدم بجز فرش و تی وی جدا از وام پولم گزاشتیم روش ما اونموقع ۱۵ ملیون وام دادن ۵ سال پیش

ببخشیدا ولی چزا باید پدرتون پرل قسط وام شمارو پرداخت کنه  چ چیزایی ادمـ میشنوه 😐😑😏

ما یه رسمی داریم پدر برا دخترش به جهیریه ناقصی میخره و اکه پول نداشته باشه با وام ازدواجش براش میخره 

💖
2706