2733
2734
عنوان

ماشین ظرفشویی بخرم یانه

269 بازدید | 46 پست

همیشه درحال تولید ظرفم

کیک میپزم شیرینی میپزم

مارک دوو چطوره

و واقعا مث دست ادم میشورع یانه

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بهترین تصمیم رو گرفتی

من خیلی پشیمونم که چرا زودتر نخریدم

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
2738

من ۸نفره رو میزی دارم اگه رومیزی میخوای نو هست نصبم نشده میتونی نصب کنی شامل گارانتی هم میشه مارک زیرووات بیرون ۸و خرده ای هست برا من تو اثاث کشی روش یکی دو تا خط افتاد ارزون میدم خواسنی بگو

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
من ۸نفره رو میزی دارم اگه رومیزی میخوای نو هست نصبم نشده میتونی نصب کنی شامل گارانتی هم میشه مارک زی ...

گلم رومیزی داشتم به خاطرکوچیک بودنش فروختم حتی نصب هم نکردم ببینم میشوره یانه😐

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
2706