2737
2734
عنوان

دیسک گردن خوب میشه

90 بازدید | 10 پست

من ۲۴سالم یک ماهه درد گردن دارم دیروز رفتم دکتر گفت دیسک گردن داری البته دردم زباد نیست فقط وقتی بچمو زیاد توی بغلم نگهدارم درد میگیره میخوام بدونم ایا دیسک گردن خوب میسه یا فقط با مصرف دارو درد از بین میره اخه من سنم کمه تازه میخواستم ورزش کردن و یاد گیری خیاظی رو شروع کنم خیلی ناراحتم 

اگ عکس گرفتی چیزی نبود حتما رگ ب رگ شد با دارو رفع میشه ولی بابای من گردن درد داره هر ماه باید یه امپول خارجی بزنه واگرنه گردنش از کار میفته قیمتش ۹میلیون بود ولی یه دوستی داشت با کارت طلاییش شده ۹۰۰هزار تمن باید هرماه مصرف کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دارو حتما حتمااااااااااا بخور از کسی بشنو که همه تازه عمل نخاع کمر کردم و دیسک گردن دارم خواهرانهه م ...

رفتم و گفت استراحت و گردنت رو پایین نگیر خیلی ناراحتم یعنی با وجود دیکس گردن دیگه نمیسه ورزش کرد 

2728
هنوز عکس نگرفتم یعنی ممکنه دیسک نباشه 

اگ میگی وقتی بچمو بغل میکنم اینجوری میشم حتما رگ ب رگ میشه حتما برو عکس بگیر خیالت راحت باشه دیسک گردن خیلی بده خدا هیچکس ب سرش نیاد خودمم وقتی سبزی سیب زمینی چیزی پاک میکنم گردنم درد میکنه 

2738
دارو حتما حتمااااااااااا بخور از کسی بشنو که همه تازه عمل نخاع کمر کردم و دیسک گردن دارم خواهرانهه م ...

یعنی با دارو دیسک خوب میشه؟هشت ساله دستم درد میکرد و کتفم بدتر،الان دکتر مغز و اعصاب دارو داد و گفت زیر نظرم باش