2733
2734
عنوان

روانشناسی

148 بازدید | 15 پست

سلام دوستان امیدوارم کسی اینجا باشه و بتونه منو راهنمایی کنه من از لچگی اخلاقی دارم که اگه کسی مثل من لباسی بپوشه خیلی ناراحت میشم الان جاریم دقیقا اینطوریه که خودش و رفتارش که هیچ حتی بچه اش را هم مثل بچه ی من لباس میپوشونه حتی رنگ چه کنم به نظرتون راهکار خوب چیزی سراغ ندارین ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با مهربانی بگو به ایشون 

یا یکبار بگو لباس های شبیه به هم مثل گروه سرود میشه و خو ب نیست 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
تنها راهکار بازبون خوش صحبت کن بگو عزیزم من از این رفتارت خوشم نمیاد یا دوستش ندارم لطفا این کارو ان ...

بهش گفتم به خدا گفتم حداقل به خودم بگو مثلا سر سفره اگه من چیزی را خوردم میخوره یا وسایلمو هر جا گذاشتم دقیقا همونو انجام میده 

لباسهای خاصی بگیر که نتونه پیدا کنه مثلا سفارش بده 

من هر بار که میرم خونه مادر شوهرم محبورم لباسای تکراری بپوشم با اینکه لباس دارم یا مثلا رفتار راحت خودمو مجبورم انجام ندم چون دقیقا کپی میشه 

با مهربانی بگو به ایشون  یا یکبار بگو لباس های شبیه به هم مثل گروه سرود میشه و خو ب نیست

رفتارش را چیکار کنم گلم ؟ میگم که فقط لباس نیست زل میزنه تو صورت ادم عه فلان رنگ را زدی عه فلان خط را کشیدی بعد دسترسی داشته باشه همون لحظه نداشته باشه حتما دفعه ی بعدی والا رفتیم یکبار مسافرت اونجا من صبح داشتم ارایش میکردم اون خیلی وقت بود بیدار شده بود تا که دید پرید رفت ارایش کرد من از ارایش و لباس و .. ناراحت نمیشم از اینکه اینطوریه عصبی میشم 

2738
رفتارش را چیکار کنم گلم ؟ میگم که فقط لباس نیست زل میزنه تو صورت ادم عه فلان رنگ را زدی عه فلان خط ر ...

آدمی که اذیتی، ارتباط باهاش رو به حداقل برسون 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
من هر بار که میرم خونه مادر شوهرم محبورم لباسای تکراری بپوشم با اینکه لباس دارم یا مثلا رفتار راحت خ ...

چقدر درگیر توعه 😐 حتما خیلی دوستت داره ها دیدت رو عوض کن نسبت به اینکاراش اینجوری کمتر عذاب میبینی 

روبه رشدم 🌱
چقدر درگیر توعه 😐 حتما خیلی دوستت داره ها دیدت رو عوض کن نسبت به اینکاراش اینجوری کمتر عذاب میبینی& ...

اتفابا لصلا منو دوست نداره فقط حسوده من واقعا موندم فقط راهکار برای خودم میخوام که حداقل وقتی میبیننش اینقدر اذیت نشم 

واااای چه عذابی میکشه جا ریت

همش باید حواسش به شما باشه

شما رااااحت هر کاری دلت میخواد انجام بده، هر چی دلت میخواد بخور، هر چی دوس داری بپوش، اون این وسط اذیت میشه، و بنظرم یه جایی کم میاره بالاخره

بگو این همه مدل و رنگ تو بازار من چیزایی که میخرم دوست ندارم از ناچاری میخرم استفاده مکنم تو چرا شبیه من این کارا رو انجام میدی  زشت میشی خوددانی مگه خودت سلیقه نداری  که اینقدر درگیر من شدی   با خنده بگو  تا بهش بربخوره شاید تکرار نکنه دیگه. بگو این لباسا لباسای جلو دستی لباسای خوبم نیست .  اینجور کسایی سلیقه ندارن  فقط تقلید مکنن  ماهم ۱ نمونه شو داریم  ولی نه در این حد جاری شما  زن عموم تشریف داره 

2706