2737
2734
عنوان

برنامه نویسی چطوره ؟کمک😐

695 بازدید | 16 پست

سلام من کلاس یازدهمم رشتم انسانیه میخواستم بدونم بازار کار چه رشته هایی در آینده هم خوبه راجب رشته های مختلفی تحقیق کردم ولی به نتیجه نرسیدم روانشناسی بالینی دوست داشتم ولی میگن تا دکترا باید خوند اونم اگه شانس بیاری کار پیدا کنی یه شغل پردرآمد میخوام که زیاد دستیابی به درآمد طول نکشه مثل حقوق و... . اونایی که برنامه نویسی خوندن میشه بگن بازار کارش چطوره و چه چیزایی لازمه که بتونم دانشگاه برنامه نویسی بخونم؟

خواهر من برنامه نویسه

دانشگاه بهت برنامه نویسی یاد نمیده

در کنار رشته مهندسی کامپیوتر خودت باید به شدت ادم فعالی باشی از منابع خارجی همش در حال یادگیری چیزهای جدید این علم باشی

در کل ادم خیلی خیلی فعالی میخواد

ولی خب درامدش کارش خوبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برنامه نویسی هم شغل آسونی نیست که در طی کوتاه مدت بتونی یه درآمد خیلی خوب داشته باشی و کاری هست که واقعا علاقه می‌خواد.

مثل سایر مشاغل هم باید خیلی توی کارت خوب باشی تا درآمدت بالا باشه.

بدون تحصیلات دانشگاهی هم میشه اینکار رو شروع کرد ولی اگه توی دانشگاه هم بخونیش به دردت می‌خوره. مهم‌ترین موضوع هم اینه که در قدم اول تمام زیر و بم کامپیوتر رو بدونی، زبان و ریاضیاتت هم خوب باشه تا بتونی کم‌کم حرفه‌ای بشی.

به خودم قول دادم هیچوقت غصه‌ی گذشته رو نخورم، غصه‌ی اتفاق افتاده.. بدترین روزی رو که داشتم یادمه، اما فقط یادمه.. مثل ا‌ون روز درد نمیکشم، مثل اون روز اشک نمیریزم.. یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر کردم این آدم مچاله شده دیگه تا صبح‌ دووم نمیاره ولی صبح شد.. یه روزایی تو‌ زندگیم اومدن که فک کردم عقربه ها دیگه قراره تکون نخورن ولی گذشت، رد شد، تموم شد.. اگه باور کنیم که هیچ چیزی توی زندگی دائمی نیست دیگه هیچوقت غصه نمیخوریم.. چه اشک بریزی و خودتو به درو دیوار بکوبی، چه بخندی و قدم بزنی، دیگه نمیتونی زمان رو به عقب برگردونی، همه چی میگذره..پس غصه‌ی اتفاقی که افتاده رو هیچوقت نخور...

کاشکی من ۸ سال پیش مثل الان تو فکر میکردم و رشته خوبی میرفتم فقط علاقه و استعداد باید ببینی تو کدوم رشته راحت تری و بهتر میفهمی الکی نمیشه رفت خوند 

If you want to call me with negative energy, negative purpose and with the intention of disturbing, do not call, call yourself first so that you do not regret it.
دانشگاه به گمونم باید اول کامپیوتر بخونی ، همون جا هم یه مقدار واحد برنامه نویسی داره ولی بعداً جدا ...

من که رشتم انسانی فکر کنم اول تغییر رشته لازم داشته باشم که برم دانشگاه 😪 مرسی از نظرتون

2738
خواهر من برنامه نویسه دانشگاه بهت برنامه نویسی یاد نمیده در کنار رشته مهندسی کامپیوتر خودت باید به ...

خیلی هم عالی

حتما برای یادگیری حرفه ایش نیازمند هست که خود رشتم کامپیوتر باشه؟ 

بنظرم خیلی خوبه ولی طول می‌کشه حرفه ای بشی  من خودم می خوام تابستون شروع کنم یادگیریش رو

موفق باشی عزیزم خودت رشتت کامپیوتر هست؟یا میشه خودخوان یادگرفت 

برنامه نویسی هم شغل آسونی نیست که در طی کوتاه مدت بتونی یه درآمد خیلی خوب داشته باشی و کاری هست که و ...

یعنی برای یادگیری حتما باید مشتق و..ریاضی هم بلد باشم ؟

فقط دنبال یه رشته ایم که بعد از کلی تلاش بتونم نتیجه زحماتم بگیرم 

کاشکی من ۸ سال پیش مثل الان تو فکر میکردم و رشته خوبی میرفتم فقط علاقه و استعداد باید ببینی تو کدوم ...

من وقتی میرم تو یه کاری واقعا تمام انرژی براش میزارم به نحو احسنت انجام بدم واسه همین دنبال رشته ایم بعد کلی زحمت خونه نشینم نکنه روانشناسی بالینی هم استعداد دارم نه اینکه خیلی دوست داشته باشم ولی به درآمد رسیدن و موفق شدن خیلی زمان بره و خرج زیادی میخواد برای این رشته

من وقتی میرم تو یه کاری واقعا تمام انرژی براش میزارم به نحو احسنت انجام بدم واسه همین دنبال رشته ایم ...

ربطی به تلاش نداره استعداد زمینه ای یه چیز الزامیه و باعث میشه کمتر زحمت بکشی و بهتر نتیجه بگیری من خودمم انسانی بودم اما اون موقع شرایط فرق میکرد اگه یکی بود بهمون میفت کدوم رشته به روحیه میخوره خیلی بهتر بود الان مثلا من الان تازه فهمیدم اگه مددکاری و نرم افزار میرفتم خیلی بیشتر بهم میخورد تو هر رشته ای پول خوب هست مهم تناسب استعداد و میزان پشتکاره رشته ای برو که بیشتر بهت بخوره وگرنه پشیمون میشی

If you want to call me with negative energy, negative purpose and with the intention of disturbing, do not call, call yourself first so that you do not regret it.
ربطی به تلاش نداره استعداد زمینه ای یه چیز الزامیه و باعث میشه کمتر زحمت بکشی و بهتر نتیجه بگیری من ...

حقیقتش اطرافیان از تمام رشته ها ناامیدم کردن 

مرسی از راهنماییت عزیز دارم روش فکر میکنم ❤

حقیقتش اطرافیان از تمام رشته ها ناامیدم کردن  مرسی از راهنماییت عزیز دارم روش فکر میکنم ...

خواهش گلم هرکی میره انسانی اینارو بهش میگن بهدمنم کم نگفتن که چرا نرفتی تجربی.اگه بخوای به نظر مردم اهمیت بدی به هیچ جا نمیرسی الان شرایط اقتصادی واسه همه رشته ها یکسانه اگه بازم سردرگم شدی بایه مشاور تحصیلی مشورت کن موفق باشی روز خوش

2706