2737
2734

شوهرم تعریف می کرد یه نوزاد از ماه ها قبل مونده تو سردخونه ی بیمارستان

نه کسی اومده دنبالش و نه بیمارستان میتونه به خاطر یکسری دلایل تحویل شهرداری بده

هر چند وقت یه بار خدمه و کمکی های بخش میان التماس که تورو خدا، ما امروز رفتیم سردخونه و هنوز بودش !

تا روحش نیومده سراغ ما تعیین تکلیفش کنید.

من با خودم فکر کردم که چقدر دردناکه، نه تو این زندگی فرصتی داشت و نه کسی دوستش داشت.

حتی بعد مردنش هم کسی بدرقه اش نکرد.

یعنی الان پدر و مادرش کجان؟ تو چه حالین؟

اصلا به بچشون فکر میکنن؟

Do not give what is holy to the dogs; nor cast your pearls before swine, lest they trample them under their feet, and turn and tear you into pieces

کی اوردتش،از کجا پیداش کردن یعنی؟

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وا قلبم درد گرفت 

میزنم گیتارو میخونم 😍🙃میزنی زااار و میدونی🙃من اینجوری خالی میشم 🙃🙃تو اینجوری نمیتونی😔🙃میرم تو ماشینو فقد با ی موزیک داد میزنم. میرم ولی یادت نره. برنده بازی منم 😏برو و دوراتو بزن. میرمو دور نمیزنم 😢😏      
چند ماهس دختره یا پسر؟ 

نمیدونم

شوهرم فقط همینارو گفت و گفت ببین چقدر بعضیا بی رحمن

Do not give what is holy to the dogs; nor cast your pearls before swine, lest they trample them under their feet, and turn and tear you into pieces
2738
2706