2733
2734
بچه ها راهنمایی کنید الان موندم توپارکینگ نمیدونم برم بالا میترسم پررو بشه چیکار کنم زهر چشم بگیرازش

ععقعقل تو صدا بزن. خودتو اذیت کنی که از اون زهر چشم بگیری؟  که چی؟ بشنین مثل د‌و تا عاقل حرف بزنید. البته اگه سر کار نباشیم. چون تو این موقعیت تنها چیزی که به عقل آدم نمی رسه نی نی سایته. الان باید گریه کنی بترسی و سردت باشه. مگه اینکه خیلی دل به نشاط باشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا حسم میگه اولین تاپیک نمیتونه این باشه؟؟؟ یعنی دعوا کردی نصفه شبی رفتی تو پارکینگ بعدش اومدی نین ...

عزیزم من چندساله کاربر نی نی سایت هستم بایه خطه دیگه همین الان درست کردم که شناسایی نشم

2731

بگیر روکاپوت ماشین بخواب    

خب معلومه دیگه دختر برو خونه اون حقی نداره چیزی بگه

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2738
گلم اتفاق میوفته ولی تو اون شرایط کسی نمیاد تازه ثبت نام کنه و تاپیک بزنه

درسته

نمیدونم والا

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

من الان برا قضای حاجت هم نمیرم سرویس بهداشتی تو حیاط انقد سرده بعد تو به حرف شوهرت زدی بیرون؟ 🤔برگرد یه رخ عقاب بگیر بگو اگه تو غیرت نداری که زنت نصف شب بره تو کوچه در عوض من حیا و شرف دارم که ول نشم تو کوچه ها یکی مزاحم ناموس پدرم بشه. بعدم طلبکارانه برو زیر پتوت بگیر بخواب

خداجون... واسه هر چی که دادی، هر چی ندادی شکر❤️
2706