2726

منو همسرم با هم آشنا شدیم و عاشق شدیم و خانواده ها راضی نبودن خانوادمون راضی کردم ولی خانواده همسرم چون مسیر طولانی بود شایدم چون ازشدبزرگتر بودم مخالف بودن همسرم اصرار کرد با اینکه دیوانه خانوادم هستم ولی بدون اونا عقد کنیم منم عاشق بودم و جاهل و ...

از خدامم بود ک عقد کنیم ولی الان میگم کاش صبر میکردم خانواده عزیز همسرم راصی میشدن عقد کردیم ولی خانواده ش نبود 

بعد عقد پدر و مادر همسرم چمدون اوردن و ..

خیلی شرمنده شدم 

برام دو تا عروسی گرفتن شهر خودم و شهر خودشون

خواهر شوهرم الان مثل فرشته ها

جاریم ک عشقه عشق دیوونشم میرم شمال دوست دارم لحظه لحظه کنارم باشه برادرهای شوهرم تاج سر مهربون باورم نمیشه حتی یکبار به روم نیاوردن ک بدون اونا عقد کردیم

فقط چند بار گفتن راضی نبودیم ولی الان دوستت داریم منم دیوونشونم اصلا باورم نمیشه خدا فرشته های زمین شو نصیبم کرده

خدا نگه دار برات

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اها

هرچقدر هم که گذشتتان آلوده باشد آیندتان هنوز حتی یک لکه هم ندارد💜🌌🌙زندگی هر روزتان را با تکه شکسته های دیروزتان شروع نکنید.!!💚🌱به عقب نگاه نکنید مگر اینکه چشم اندازی زیبا باشد.هرروز یک شروع تازه است.💛⭐هر صبح که از خواب بیدار میشویم،اولین روز از باقی عمرمان است.🌈یکی از بهترین راه ها برای گذشتن از مشکلات گذشته این است...❤️🍃که همه توجه و تمرکزتان را روی کاری جمع کنید که از خودتان در آینده برایش متشکر خواهید بود ! 💙✨
2728

بیدار شو عزیزم😂😂

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰

تموم شد؟ خیلی تاثیر گذار بود

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2706