2726
عنوان

با این مادرشوهر چیکار کنم اخههههههه

| مشاهده متن کامل بحث + 619 بازدید | 59 پست
چجوری انجام ندم شوهرم میگه چون گفته باید بریم میخواد نوشو ببینه

من باشم میگم، بچه نیاز به مراقبت و آرامش داره وقتی من خونه نباشم و تو رفت و آمد باشم آرامشم به هم میریزه و نمی خوام اینطور بشه. هم برای خودم سخت میشه هم بچه. خونه خودم راحتم و آسایش دارم. 

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کاش عنوانتو بجای مادرشوهر بدبختت مینوشتی با اخلاق گندم چیکار کنم.بعدن هم بیاین بگین مادرشوهرا فلانن بیا اینم از عروس خانوم

دیشب با خدا دعوایم شد ... باهم قهر کردیم فکر کردم دیگر مرا دوست ندارد رفتم گوشه ای نشستم چند قطره اشک ریختم وخوابم برد صبح که بیدار شدم مادرم گفت . نمیدانی از دیشب تا صبح چه بارانی می امد...
با همسرم نمیره منم باید باشم

ب نظرم اشتباه میکنی سعی کن باهاشون کنار بیای وقتی اینقد آدمای خوبی هستن چ عیبی داره ۲ ساعت در هفته بهت بد بگذره کاش مادرشوهر منم مث تو بود بخدا من بعضی شبا گریه میکنم ک تو شهر غریب کسی رو جز مادرشوهرم ندارم اونوقت حتی  ی زنگ بهم نمیزنه ک برم خونشون

متعهد ب چشاش😍💍
خوشبحال همچون ادمایی.گور بابای اینجور محبتای یک طرفه

عشقم خوشی زده زیر دلت که این مسئله رو مشکل میدونی.. خیلی ببخشید ولی مشکل از شماست از تاپیک های قبلتون متوجه شدم... حتما یه مشاوره ای برید بد نیست

چی داری میگی تو.به تو چه

وقتی تاپیک عمومی میزنی باید جنبه جوابارم داشته باشی ریپ نزن بای 

دیشب با خدا دعوایم شد ... باهم قهر کردیم فکر کردم دیگر مرا دوست ندارد رفتم گوشه ای نشستم چند قطره اشک ریختم وخوابم برد صبح که بیدار شدم مادرم گفت . نمیدانی از دیشب تا صبح چه بارانی می امد...
2706