2726

شوهرم هرروز میره خونشون هنوز این هیچ.دخترم کوچیکه منم هفته ای یک بار میرم شام  انتظار داره هفته ای دوبار اینا بریم یک بار بعد شام یک بارم برا شام.امروز زنگ زده به شوهرم که دلم برا نوه ام تنگ شده بیارین ببینمش.تو زمستون تو این سرما بعد شام پاشدیم رفتیم کلی حرص کشیدم کلی با شوهرم دعوا کردیم میگم من دلم نمیخواد زیاد برم میخوام هفته ای یک بار برم زوره مگه.همش سر این موضوع با شوهرم دعوا دارم توروخدا بگین من چیکار کنم چیکار کنم که زیاد نرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه اونجا بهت بی احترامی نمی کنند خوب چرا سخت می گیری،از دوست داشتنه که دلش میخواد نوه اش رو ببینه ،وقتی شوهرت با این کار خوشحال میشه همراهیش کن همین چیزها باعث محبت بیشتر و صمیمیتتون میشه.همراهیشون کن و خوش بگذرون دنیا دو روزه 

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤
منی که توی هفتع ۵روزش خونه مادر شوهرم 🤣 اون دوروز نمیرم نگرانم میشن وقتی دیر میرم برادر شوهرم میگ ...

حالا خوش میگذره یا بد میگذره؟

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
2706