2737
2734
عنوان

اگه شوهرتون جلو چشمتون غذاتونو بریزه داخل سطل اشغال چیکار میکنید ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4341 بازدید | 123 پست
چه ربطی به ننش داره

دیگه نصفه شبی چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه والا

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یه ماه آشپزی نمیکنم ...کوفت نمیکنه غلط میکنه بریزه دور ....بره پیش ننه ش یه کوفتی بخوره 

من آشپزی نکنم هم اتفاقی نمیوفته 

چون من گاهی آشپزی میکنم میخوام یه کاری کنم کلابسوزه

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
ولی این اصرافه نباید بریزه باید حداقل بده به فقیر یا نیازمند

چطوری بدم به فقیر وقتی خالی کرده تو سطل

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
کلا غذاهای ابکی دوست نداره  

چه جالب همسر من هم غذاهای ابکی دوست نداره

امشب  بعد از فکر کنم ۱ ماه غذای من رو خورد بالاخره

اسنک درست کرده بودم

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…
2738
چه جالب همسر من هم غذاهای الکی دوست نداره امشب  بعد از فکر کنم ۱ ماه غذای من رو خورد بالاخره ...

همسر منم خیلی غذاهامو نمیخوره 

واه 🥺 چه ترسناک! دوباره قیمه بذار 😂 اینقدر بذار تا با قیمه آشتی کنه 

بیکارم مگه 

اعصابم خراااابه الان 

خودشم میندازم تو سطل اشغال...😐😂دیگه هم کوفتم نمیدم بهش 

نزدیکترین حالت بین دو تا آدم لمس فیزیکی نیست. بلکه وقتیه که بتونن زخم‌هاشون رو بدون ترس از سوءاستفاده به هم نشون بدن .
2706