2726

باید برید ادارع پلیس و یسری پرسع رد ش

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگ این کارها رو انجام بدیم پیدا میشه نظرتون یا هیچ

والا من امید ندارم

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ن بابا الکی هزینه نکنید من تو فامیلام زیاد اتفاق افتاده از این موارد ۳۰۰ تومنی هزینه میکنی اخرشم یه فرم مزخرف میدن پر کنی و میگن به سلامت پیگیرم نمیشن

♣️♣️درسته کینه خوب نیست ولی زشته یه بدیهای بدون جواب بمونه♣️♣️

چجوری دزدیدن؟

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ...ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…
گوشی خواهرم گمشده بود ، تقریبا ۵،۶ سال پیش،۱۰۰ تومن هزینه شد و ۲،۳ ماه ازصبح تاظهر علافی . ولی اخرش ...

واقعا میگن سیم‌کارت بندازی روش پیدا میشه پیگیری میشه ...الهی جونم اومده دزد بی خبر از تو نانوایی بابام از تو دخل برداشتش ایقد دست پاچه شده یادش رفته نون هاش ببره بابام پشت سرش رفته نون هاش داده

بعد چند روز نت گردی بالاخره سایت رایگان حس ششم پیدا کردم 🤤😍

بهم گف کنکور  قبولم🥰🥳

هر سوالی بپرسید با احتمال ۹۰درست  جواب میده از عشق خیانت بگیر تا جنسیت جنین من که خیلی حال کردم جنسیت بچه خواهرمو درست گف قبل سنوگرافی

بعد چند روز نت گردی بالاخره سایت رایگان حس ششم پیدا کردم 🤤😍

بهم گف کنکور  قبولم🥰🥳

هر سوالی بپرسید با احتمال ۹۰درست  جواب میده از عشق خیانت بگیر تا جنسیت جنین من که خیلی حال کردم جنسیت بچه خواهرمو درست گف قبل سنوگرافی

https://unelma.io/0LnnD

بعد عضویت شهر و تاریخ تولد و جنسیت وارد کنین و سوالتونو بپرسین،💯😍بعد عضویت شهر و تاریخ تولد و جنسیت وارد کنین و سوالتونو بپرسین،💯😍

2706