2737
2734
عنوان

کی شوهر بد دل داره؟🤦😥

| مشاهده متن کامل بحث + 2408 بازدید | 145 پست
عزیزدلممم عه چرا 

۶؛۷ماه قبل اینکه جداشیم شروع کرده بود از قصد منو اذیت کنه

عمدا دیر جواب پیامامو میداد

اونم میومد از دخترای دیگه تعریف میکرد

حتی از عشق سابقش میگفت و....

منم با خودم گفتم بمونم و بهم بی حرمتی بشه ارزشی نداره هرچند عاشقش بودم ولی رفتم 

بلاکش کردم و دیگه کاری بهش نداشتم

همش پروفایل غمگین و اینا میزاره که من ببینم برگردم ولی خب ....

دوسش دارما؛ خیلی اما دیگه منطقم به احساساتم اجازه برگشتن نمیده

الهم عجل لولیک الفرج💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره واقعا نمیتونم کناربیام با بی عقلی خانوادش... بابام هرجقدبا پدرشوهرم حرف زد مثله انسانهای اولیه ...

عزیزم تو نگفته من گفتم که اینا مریض روانی اند 

یه سری کلا لذت میبرن 

تو شوهرتو هر چقدر بیشتر جذب کنی و کمتر بحث کنید با هم براشون بیشتر عذابع وقتی شما دعوا دارید اونا خوشحالن اینجوری خوشحالشون نکن 

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)
۶؛۷ماه قبل اینکه جداشیم شروع کرده بود از قصد منو اذیت کنه عمدا دیر جواب پیامامو میداد اونم میومد ا ...

اگ اینجوریه ک کارخوبی کردی 

من هیچ جوره با اینکه پای عشق سابق و یه دختردیگ بازبشه ب زندگی وحرف وبحثامون تنمیتونم کناربیام

2728
اگ اینجوریه ک کارخوبی کردی  من هیچ جوره با اینکه پای عشق سابق و یه دختردیگ بازبشه ب زندگی وحرف ...

آره واقعا

دیگه شخصیت و غرورم خورد میشد ادامه بدم

هرچند اون چند ماه از قصد داشت غرورمو خورد میکرد

ولی منم با وجود علاقه ای که بهش داشتم برای جبران کاراش بدون هیچ توضیحی بلاکش کردم و رفتم😅

الهم عجل لولیک الفرج💚
عزیزم تو نگفته من گفتم که اینا مریض روانی اند  یه سری کلا لذت میبرن  تو شوهرتو هر چقدر ب ...

اره دیگ الان سعی میکنم تحمل کنم نزارم اوناجیزی بفهمن...

اصلا انقدساده بودم عین خانواده خودم حتی بیشتردوسشون داشتم...ولی اینبارباحرفاوکاراشون ب خودم اومدم دیدم عجب...

2738
آره واقعا دیگه شخصیت و غرورم خورد میشد ادامه بدم هرچند اون چند ماه از قصد داشت غرورمو خورد میکرد ...

بهترین کااااار

امیدوارم ی عشق واقعی ودور از هرگونه تنش یبت بشه،یه زندگی پراز عشق وآراااامش

منم بعضی وقتا فکر میکنم شاید از این قضیه باشه ولی چجوری به روش بیارم

نیار این قضیه تمام غرور و شخصیت مردهاست 

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)
اره دیگ الان سعی میکنم تحمل کنم نزارم اوناجیزی بفهمن... اصلا انقدساده بودم عین خانواده خودم حتی بیش ...

آفرین یه خانم محکم و با اعتماد به نفس باش 

آفرین یه خانم محکم و با اعتماد به نفس باش 

مثلا تعریف ازخود نباشه ها،ازلحاظ ظاهری سرترم ازهمسرم خیلی...معمولا تو یه جمع که میریم ازمادرشوهرم یاحلوی اونا ازم خواستگاری میکنن وفلان،مادرشوهروخواهرشوهرام یه حالی میشن اصلا...

مادرشوهرم ناراحت میشه ک چرا واس دخترمجردم خواستگار درننیان برا تو درمیان 

2706