2726
عنوان

کی شوهر بد دل داره؟🤦😥

| مشاهده متن کامل بحث + 2406 بازدید | 145 پست
مثلا جلو تلویزیون الکی خوابت ببره بعد هم برو روتخت سر جات بخواب اصلا هم توجه نکن به هم ریخته و آشفته ...

من تا حالا اون تشنگی که باید نسبت بهم داشته باشه رو ندیدم 😔شایدم از قصد نیمخاد بفهمم شاید رابطه واسش مهم نیست از طرفی هم مشکل زود ..ار....داره وفرقی به حال من نمیکنه خیلی وقتا فکر خیانت میاد تو سرم خیلیا ارزوشونه من فقط باهاشون حرف بزنم بعداین اینطوری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دورت بگردم مرسی ازحرفاوکمکای قشنگتتتت حتما گلمممم

خدانکنه عزیزدلمممم♥️♥️♥️♥️ایشالا شرایط زندگیت هم ۱۸۰درجه در جهت خوشبختیت بچرخه و از این به بعد حال دلت همیشه عالی باشه😍😍❤❤🌺🌺

الهم عجل لولیک الفرج💚
اصلا این مریضی روانی پس بینشون موروثی  چقدر بعضی ها احمقن چقدر بدذاتن  آنید که خدا خودش ...

اره واقعا نمیتونم کناربیام با بی عقلی خانوادش...

بابام هرجقدبا پدرشوهرم حرف زد مثله انسانهای اولیه چرت وپرتای خودشو گفت ومیگف مردگفت بمیر زن باید بمیره...

دیگ ببین کی هستن اینا

خدانکنه عزیزدلمممم♥️♥️♥️♥️ایشالا شرایط زندگیت هم ۱۸۰درجه در جهت خوشبختیت بچرخه و از این به بعد حال د ...

فدای مهربوووونیات قشنگمممم

همچنین برای توووو کلی ارزوی خوووب خوشگلم 

من تا حالا اون تشنگی که باید نسبت بهم داشته باشه رو ندیدم 😔شایدم از قصد نیمخاد بفهمم شاید رابطه و ...

این فکر هارو از سرت دور کن میفهمم نیاز داری ولی اگر دوسش داری نیازتو با خودش برطرف کن 

میدونی چرا حسشو نشون نمیده چون زودارضاست میخواد بگه برام مهم نیست غرور احمقانه 

اگر با هم دوستید از کاندوم های تاخیری شروع کن یه مدت که زمانش بره بالا خودش درست میشه 

اگر نه هم که هر چی رابطه بیشتر داشت باشید زمانش طولانی تر میشه 

اتفاقا خیلی براش مهمه از بس تحریک میشه زود ارضا میشه 

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)

نامزد منم حساسه یه کم ولی تابامادرشوهرم پامونو میزاریم توزنونه مادشوهرم کمک میکنه لباسمو عوض میکنم میگه حالا برو قررررررربده😂😂😂😂😂😂😂😂😂عروسی پسرداییه مادرشوهرم بود نامزدم گفته بود جلو دوربین نرقص جلو دوربین رقصیدم هیچ جلو داماد موباز بودم مادرشوهرم عشقه❤😂

اگه دنیا عدالت داشت مردم بکارت داشت😏🖕                              کاربر مثلا محترم🙂کجایی زندگیمی؟هیجا🙃بااحمق بحث نمیکنم میزارم‌ دردنیایه احمقانه خودش باقی بمونه😄پس حق باشماست😊
2706