2733
2734
عنوان

حالم بده دارم از ترس میمیرم باردارها نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 88 پست

علاوه بر ذکر خدا نماز میخونی؟

جایی پیش دعانویسی کسی نرفتی؟

که بعد اون مشکلات به وجود اومده

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
من به شدت سریع ادما رو میشناسم میفهمم دروغ میگن یا راست حتی برنامشون چیه واقعا عذاب میکشم گاهی همه ت ...

شاید چشم سومی هستی اینا از علائم چشم سومی هستش

تـا خـــدا بـنـده نـــواز اسـت به خلـقش چـه نیــاز میـکـشم نــاز یــکی تـا بـه همه نـاز کـنم ♥️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علاوه بر ذکر خدا نماز میخونی؟ جایی پیش دعانویسی کسی نرفتی؟ که بعد اون مشکلات به وجود اومده

دروغ چرا نمیخونم 

چرا رفتم چندماه پیش اما مشکلاتم خیلی وقته همراهمن فکرنکنم ربطی داشته باشه 

2728
دروغ چرا نمیخونم  چرا رفتم چندماه پیش اما مشکلاتم خیلی وقته همراهمن فکرنکنم ربطی داشته باشه&nb ...

به شدت 

به شدت 

به شدت

مرتبطه

تغافل از یاد خدا

باعث جرأت نزدیکی اونا شده 

واسه چی رفتی پیش دعا نویس؟

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
چجوری ببندمش 

فقط ادم معتمد برو این دعانویسا نرو بیشتر راه ورود این موجدات ب زنذگیت وا میکنن.یکی هم هست ب اسم ابوفارس یاخالو تواهوازه بتونی پیداش کنی عالیه

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)
چیکار کنم تموم بشه 

فک نکنم تموم بشه کاریش نمیشه کرد یه کاربر اینجا هم میگفت چشم سومیم علائم چشم سومیا رو هم گذاشته بود میخوای ازش بپرس شاید راهنماییت کنه کاربر هم مرده

تـا خـــدا بـنـده نـــواز اسـت به خلـقش چـه نیــاز میـکـشم نــاز یــکی تـا بـه همه نـاز کـنم ♥️ 
2738
به شدت  به شدت  به شدت مرتبطه تغافل از یاد خدا باعث جرأت نزدیکی اونا شده  واسه ...

با شوهرم خیلی مشکل داشتم شدید البته من به شدت مخالف بودم اما خانواده شوهرم مرتب دعا میگرفتن و شوهرم همش رنگ عوض میکرد اولین دعا که نوشت دیدم حرفاش عوض شد انگار دیگه کور و کر نبود میدید من دارم اذیت میشم و این چندسال باهام چیکار کرده اما دعا ها رو با خودم نمیبرم بهم گفته بود همه جا همراهت باشن

در اوج بیداری یهو چشام به زور بسته میشه بیدارم صدا میشنوم بدترین حس دنیا 

توروخدا ببین حست به من چیه الان باردارم یانه

💢💢💢باردار نیستم تیکر بارداری زدم که بعداز تمام شدن تیکرباردار باشم🥰.میشه برام دعااااکنین اگه اینبار باردارشدم بچم سالم باشه🙏ان شالله خداااااوند به تموم منتظراااااا بچه سالم وصالح ببخشه🤲
شما چیکار کردید میشه از مشکلاتتون بگید

خیلی حس بدیه آدم احساس خفگی بهش دست میده 

از ترس دیگه دلم نمیخواست بخوابم ببین دقیقا همینایی که گفتیو حس میکردم همه ی ترسم این بود چشام که باز میشه اون شخص بالا سرم نباشه یعنی نبینمش

شوهرم پیشم خوابه صدای نفساشو میشنوم ولی صداش تو خونه میپیچه که داره باهام حرف میزنه

یا یه وقتایی نزدیک شدن یه فردی و گرمای بدنش رو حس میکردم تو اون حالت و ذکر میگفتم که ازم دور بشه.

افسردگی داشتم فکر و خیال زیاد داشتم رفتم دکتر استرسم کم شد 

خوابم تا حدودی تنظیم شد الان خیلی کم پیش میاد برام این اتفاق

دکترا بهش میگن فلج خواب

یعنی ذهنت بیداره و کالبد خواب

ساعت خوابت رو تنظیم کنی خیلی تاثیر داره

برای سلامتی بیماران صلوات هدیه کنیم ❤️
وای خدای من 

توروخداااا جوابمو بده حست به من چیه باردارم یانه

💢💢💢باردار نیستم تیکر بارداری زدم که بعداز تمام شدن تیکرباردار باشم🥰.میشه برام دعااااکنین اگه اینبار باردارشدم بچم سالم باشه🙏ان شالله خداااااوند به تموم منتظراااااا بچه سالم وصالح ببخشه🤲
2706