2726

خانمها از مارکی که دارید راضی هستید. چه مارکی و پیشنهاد میدید. خارجی و ایرانی فرق نداره فقط خوب باشه.

و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من تی وان تی دارم خوبه

لطفاً امضای من رو نخون.................................. مگه با تو نیستم عزیزم؟؟؟...................................... کجا میری داداچ؟😒............................................. تو که تا اینجا مصرانه اومدی یه صلوات واسه پولدار شدن همه بفرست مرسی🥺😂❤️ وسط چت میگی بیا بغلم اونم میگه اومدمممممم. ساقیتون حلال خوره😐😂 میگه شخصیت منو از حرف زدم قضاوت نکن... پس چیکار کنم کثافت؟؟؟ از رو شورتت بشناسمت؟  تویی که داری امضامو میخونی، امیدوارم آرزویی که تو دلته برآورده بشه...✨
دسینی دارم ایتالیایی  خوبه

دسینی مگه ایرانی نیست عزیزم؟ 

و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
میگن مارک ارشیا خوبه

ایرانیه دیگه؟ 

Zio ازینایی که کفش ضخیمه،عالین

عزیز کجایی هست؟ ضخیم و غیر ضخیم داره؟ 

میخوام برم شوش بگیریم ولی میترسم چیز خوبی نگیرم یا فروشنده ها چیز خوبی بهم معرفی نکنن

2706