2726

ت بازار بکرد ببین کدوم قشنگه همون بگیر

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الان بیشتر شیشه ای ساده، یا با ترکیب با استیل یا چوب هست. تا چقدر میخوای هزینه کنی برای هر کدوم؟

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
منظورم اینه الان این سفید چوبیا؛ گلدارها کدوم مدلا رو بورسه؟

اینستاگرام داری ؟ پیج یک آشنا رو می‌زارم که توی کار سرامیک خیلی من از کاراشون خوشم میاد. دو تا خانم هم هستند. 

https://instagram.com/fartakgallery?utm_medium=copy_link

برا پاسماری نهایت ۷۰۰ ۸۰۰

پاسماوری های پاشاباغچه قشنگن. البته سه تیکه است، حدود ۳۶۰. لومینارک هم داره حدود ۲۷۰ تومن، من تازگی لومینارک خریدم. ست ادویه میتونی ایرانی بخری، استیل و شیشه، مارک زیباسازان یا کاپریس مدلای خوبی دارن. توی دیجی سرچ کن یه عالمه مدل و قیمت داره. من تازکی هر دو رو از دیجی خریدم

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.