2733
2734

شبایی ک ناراحتی یا فکری داره تو خواب همش انگار تیک بهش وارد میشه و بعضی شبا هم ناله میکنه

امشب با بچم رفته بودن خونه مادرشوهرم و من نتونستم برم بخاطر کارم وقتی برگشتن حس کردن ناراحت و گرفتس بعد ک میخواست بخوابه اومد نزدیکم یه جور مهربون نگام کرد گفت بیا بغلم بوس بده یه جوری بغلم کرد تو چشمام نگاه کرد و بعدش رفت خوابید حس کردم یه جوریه نمیدونم چیزی درمورد من بهش گفتن و ناراحت شده و دلش برام سوخته نمیدونم چی🙄🤣خیلی میریزه تو خودش شوهرم...

اخه اونا هم عادت دارن زیاد درمورد من گله میکنن حتی به ناحق نمیدونم چیزی گفتن الان شوهرم انگار نگاهش دلسوزانه بود🙄🙄

حالا تو خواب حالت تیک گرفت و اروم شد 

کسیو دارید اطرافتون اینجوری بشه؟

شاید اصن ربطی ب تو ندار و وقتی دلگیرع دوست دار خیلی بهت نزدیک باش

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیدونم چرا میرن خواستگاری بعد بد میشن با عروسه

تو ایران زنا میخوان پسراشون همه برده شون باشن

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند
نمیدونم والا چون‌اونا عادت دارن زیاد گله کنن من پیش خودم میگفتم شاید حرفی درمورد من زدن و‌شوهرم نارا ...

نمید‌ونم والا بعضیا این خصلت هارو دارن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
نمیدونم چرا میرن خواستگاری بعد بد میشن با عروسه تو ایران زنا میخوان پسراشون همه برده شون باشن

اینا به توقعات و انتظارات بیجایی از من دارن ک حتی شوهرمم میبینه حق بامنه و اونا همش الکی گله میکنن بخاطر همین اعصابش بهم میریزه از اونا

همین که اگر راجبت چیزی بگن  براش مهم نیست حرفاشون و در مقابلت عذاب وجدان میگیره یعنی سه هیچ جلو ...

دوس دارم ازش بپرسم ولی میدونم اگرم حرف بدی درموردم بزنن بهم نمیگه اما میدونم جلوشون درمیاد چون میدونه حق با منه  ولی اگر گله کرده باشن رو بپرسم بهم میگه 

اینا به توقعات و انتظارات بیجایی از من دارن ک حتی شوهرمم میبینه حق بامنه و اونا همش الکی گله میکنن ب ...

عزبزم تو همیشه خوب بگو چیزی نگو جلو شوهرت ازشون تا اتو ازت نداشته باشن

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند
من تو بارداریم شبا تو خواب ناله میکردم با اینکه اصلا ناراحت نبودم ، شاید کلا حالت درونیش اینطوریه رب ...

نه عزیزم‌چندساله باهاش زندگی میکنم و کاملا میشناسمش ک چرا اینجوری میشه

2706