2737
2734
عنوان

این دوتا لباس مجلسی تقریبا مثل همه درسته؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عقد تموم شد رفت  الان عروسیه

بنطر من چیز قشنگ قشنگه حالا چه عیبی داره که شبیه دامن عثد بوده این استیناش خیلی نازش کرده و واقعا هم مدل شیکی هست . سنتم کم نشون میده. اصن درنگ نکن تو انتخابت

خانم آقای دکتر
2728
بنطر من چیز قشنگ قشنگه حالا چه عیبی داره که شبیه دامن عثد بوده این استیناش خیلی نازش کرده و واقعا هم ...

وای عزیز دلم مرسی که امیدوارم میکنی 

یهو عکسا رو دیدم حالم گرفته شد 

خیلی ضد حال خوردم

خدایا شکرت
2738
وای عزیز دلم مرسی که امیدوارم میکنی  یهو عکسا رو دیدم حالم گرفته شد  خیلی ضد حال خوردم

تعارف نکردم بهت. رک گقتم

والا دست من بود عروسیمم پیراهن کوتاه میپوشیدم . ماکسی مجلسی خیلی ستمه

خانم آقای دکتر
تعارف نکردم بهت. رک گقتم والا دست من بود عروسیمم پیراهن کوتاه میپوشیدم . ماکسی مجلسی خیلی ستمه

یعنی بذارم همین باشه 

اطرافیانم دیوونم کردن که چرا کوتاه میگیری همش 

آخه من کلا ظریفم و بیبی فیس چیز بلند بهم نمیات حس میکنم تو ماکسی و پیراهن بلند گم میشم اصلا

خدایا شکرت
یعنی بذارم همین باشه  اطرافیانم دیوونم کردن که چرا کوتاه میگیری همش  آخه من کلا ظریفم و ...

به اطرافیانت توجه نکن و اعتماد به نفسی که سلیقت بهت میده باعث میشه بدرخشی اون شب. قول میدم کلی لذت ببری از تیپت و بقیه از حرفاشون پشیمون بشن

من بنطرم ب ترکیبش دست نزن همه چی تمومه

خانم آقای دکتر
2706