2410
2553
عنوان

‌تناسخ

932 بازدید | 60 پست

ی سوالی ذهنمو درگیر کرده 

اگ تناسخ وجود داشته باشه 

یا کلا روح انسان پس از مرگ با ی جسم جدید متولد میشه 

دگ بهشت و جهنم و دوزخ چی میشه؟ /: 

چی از ما اون دنیاس 

مگ همون روحمون نی؟ 

چرا با هم جور در نمیان 

شد شد نشد موهامو ی زرد خرابی میکنم دوتا لنز ابیم میندازم تو چشام میافتم ب جون بچه های مردم  

اگه چیزی نوشتن لایک کن فردا بخونم مرس

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جسممون لابد اونجاس 😒جسم قبلیمون

ینی خب

هیچی زر زدم

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2720

شاید روح دو قسمت میشه🙄

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
2714
تناسخ وجود نداره..فکرتو درگیر نکن..اگه وجود داشته باشه پس ما تو زندگی قبلیمون خیلی آدم بدی بودیم که ...

😂

شد شد نشد موهامو ی زرد خرابی میکنم دوتا لنز ابیم میندازم تو چشام میافتم ب جون بچه های مردم  

یکی جامع و کامل به من میگه تناسخ چیست؟

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
در کل تناسخ وجود داره یا ن ؟😟

تناسخ به اون معنی که میگن جسمت بلافاصله میره تو یه جسم دیگه و یا میری تو جسم حیوان و گیاه و ...، نه، همچین چیزی وجود نداره

نوع روح انسان یا گیاهان و حیوانات متفاوته

تناسخ به این معنی زندگی های متوالی هستش، تو برای کسب تجربه شرایط مختلف رو میای تا رشد کنی و به خالق برسی

ببین توضیحش انیجا ممکن نیست و من نمیخوام قطع کاربری بشم

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
2706