2726

گفتم مامان ب بابا بگو راضی شه 20 دستی بده برا عمل بینیم 😊

مامانمم گفت وااااا چ غلطااااا دیگه چی میخوای😐خیلی هم بینیت خوشگله چشه مگه

منم ب شوخی گفتم باهاتون قهرم گفت ب جهنم😐😂😂😂😂

بخدا دماغم ب صورتم نمیاد انگاری، مامانم چون بچشم خوشگل میبینه ولی در واقع بینیم بزرگه☹️شوهرم پول نداره و نمیده میگه من همینجوری دوست دارم ولی من برا دل خودم میخوام عمل کنم کسی درکم نمیکنه باس خودم برم با بابام صحبت کنم 😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چیکار کنم ما داریم خونه می‌سازیم حالا حالاها نمیتونه شوهرم کلی تو قرض و بدهی افتادیم☹️

پس عمل کردنت الان براچیه مطمئنم بینیت مشکلی نداره تحت تاثیر قرار گرفتی فقط صبر کن بزا خونتون آماده بشه یکم سبک بشید بعدا شایدم منصرف شدی

پس عمل کردنت الان براچیه مطمئنم بینیت مشکلی نداره تحت تاثیر قرار گرفتی فقط صبر کن بزا خونتون آماده ب ...

دو ساله دارم میگم کسی گوش نمیده همه میگن بینیت خوبه 😒کاش خودم پول داشتم

مکالمتون جالب بود با مامانت😂😂😂😂

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
2706