2726
عنوان

هرکی بیداره بیادکارواجبی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 65 پست
اون ی رمز ۱۳ رقمیه ک باید واردش کنید تو خود پرداز.قسمت پرداخت تحصیلات رو از عابربانک انتخاب کن بعد ر ...

الان باکارت خودم بخوام پرداخت کنم اسم داداشمومیاره من متوجه نشدم یکم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخ ببخشیدالان دردستریم نیس زورم میادش برم بیارم ببین یه شماره ۱۳رقمیه که بین شماره هاش خط تیره داره ...

آره خودشه اون کد وام گیرنده هست نه شماره کارت.باید وقتی کارتو وارد دستگاه کردی بری تو قسمت پرداخت تصحیلات اون رمزو وارد کنی

ممنون آخه یه شماره کارت بهمون دادن بااون رفتیم عابربانک نشدقسط وامو پرداخت کنیم ولی بنظرم شماره کارت ...

ببینید شما باید با شناسه واریز پرداخت کنید هر وقت پیامک اومد براتون، بزار الان کامل توضیح میدم، 

کارت عابر ملی رو وارد دستگاه میکنی، بعد رمز، بعد واریز به کارت با شناسه، بعد مبلغ 

پسر‌هستم😍نه درخواست دوستی میدم نه‌ درخواست دوستی قبول میکنم‌😬درخواست دوستی ممنوع⛔
2728
راه راحتتر : مبلغ رو به کارت پدرتون انتقال بدید خودشون برن بانک انجام بدن 

اخه نمیشه گلم پدرم خودش جایی گیره نمیتونه بره تااطلاع ثانوی دسترسی به بانک ابنا نداره بخاطرهمینم به ماگفته وگرنه هرماه خودش میریزه

دروغ میگه

لعنتی

لعنتی

مرسی🙂

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!
بایدبرم بانک پس؟؟

پسر عمه ام هم امروز رفت بانک ملی برا پرداخت قسط وام ازدواج پول کم اورده بود براش واریز کردیم 

فکر میکنم در نهایت کل زندگی ب عمل دل کندن منتهی میشه، ولی چیزی که بیشتر از همیشه ادم رو اذیت میکنه اینه که هیچ فرصتی پیدا نکنی که بگی خداحافظ .... 
ببینید شما باید با شناسه واریز پرداخت کنید هر وقت پیامک اومد براتون، بزار الان کامل توضیح میدم،  ...

ممنون میشم واقعا دوروزه به هردری میزنم به دربسته میخورم دعاتون میکنم 

اره دلش جای دیگه گیره

هوف خدا کنه اشتباه کرده باشی

میشکنم

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!
آره خودشه اون کد وام گیرنده هست نه شماره کارت.باید وقتی کارتو وارد دستگاه کردی بری تو قسمت پرداخت تص ...

وای ممنونم ازت هوووووف راحت شدم فرداهم حتمابایدپرداخت بشه وگرنه دیرکردمیزنن

2706