2733
2734
عنوان

حالمو بد کرد عنتر میمون😓

360 بازدید | 10 پست

من ۲۳ سالمه

دوستم ۳۰ سالشه (چندسال با یه پسری دوست بود که پسره رفت)

الان داشت میگف نرگس همسن توئه شریک زندگیشو پیدا کرده بعد ب شوخی گفت خاک تو سرت !!! 

منم جوابشو دادم 

گفتم آدمایی مث دوس پسر نرگس واسه من زیادن (واقعا هم هستن) گفتم  هیچوقت حاضر نیستم با یکی مث اون باشم ، و سلیقه ها و معیارای من با اون فرق میکنه و....

و واقعیتو گفتم 

ولی الان ناراحتم ... خیلی حرفش بد بود😞😞😞

بااینکه جوابی که گفتم عین حقیقته ولی حس بی عرضه بودن بهم دست داد 

حق ندارم ناراحت شم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نه ناراحت نشو 

حد و طرز فکر خودش رو نشون داد 

یک دونه شمش طلا با گفتن دیگران بی ارزش نمیشه ... فقط شعور و فهم گوینده رو نشون میده 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

ممکنه به خاطر عنوانت تاپیکت ببندن لطفا تاپیک های نی نی یار ۵ بخونید

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2738
آقا من خوابم میاد مغزم قفله دوست سی ساله مجردت الان به توا ۲۳ ساله میگه خاک تو سرت شریک زندگیتو پیدا ...

ارههههه🥺🥺🥺

نمیدونم چرا از سر شب حرفش تو مخمه همش میگم کاش یکم بدتر جوابشو میدادم تا بشینه سرجاش دختره ی بی فرهنگ سطحی 

ارههههه🥺🥺🥺 نمیدونم چرا از سر شب حرفش تو مخمه همش میگم کاش یکم بدتر جوابشو میدادم تا بشینه سرجاش ...

خب خودش که ۷ سال ازت بزرگتره شریکشو پیدا نکرده هنوز ،اعصابم خورد شد من چرا اصلا نمی تونم این دوستتو بفهمم ؟ اونطوری که اون داره حساب میکنه که خودش ۷ سال عقبتره

ما دیر آمدیم یا زود هر چه بود به موقع نیامدیم 
خب خودش که ۷ سال ازت بزرگتره شریکشو پیدا نکرده هنوز ،اعصابم خورد شد من چرا اصلا نمی تونم این دوستتو ...

دقیقا بخاطر همین حس میکنم این حرفو زد

آدما کمبودهاشونو ب بقیه نسبت میدن که حال خودشون بهتر بشه

هرچند از نظر من این موضوع کمبود نیست وگرنه همینطوری وارد رابطه میشدم مث بقیه ک فقط بگم منم یکیو دارم، ظاهرا از نظر اون پارتنر داشتن خیلی موضوع مهمیه و تنها هدف زندگیه  ک آدما رو طبق این معیار سطحی میسنجه اصلا نمیدونم چرا با همچین ادم اوسکولی دوستم من