2726

سلام آقا هستم خانمم اصلابهم‌اهمیت نمیده به همین خاطر توهمه چیز باهم سردشدیم قبلا خودش اهل شوخی شادبودبی حجابی دوست داشت راه بره  تونامزدی ولی من اونجوری دوست نداشتم ولی الان من دوست دارم اونجوری باشه ایشون دوست نداره یک جوری شده اصلا باهم رابطه نداریم یا مثل مرغ خروس هاشدیم ولی قبلا اینجوری نبود چنددفه هم بهش گفتم من اینجور رفتار دوست ندارم ولی قبول نکرده آخرشم دعوا مون شده حتی لباس های گرون  جلوباز تنگ خریدم براش اونها رومیپوشه ولی چه فایده بیرون جای هستیم اصلا اهمیت بع من نمیده البته ما به عشق عاشقی باهم ازدواج کردیم واول هاخیلی خوب بود ولی الان یک کاری کرده که خیلی خودم افسرده شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

احتمالا یه مشکل بزرگ تر درون زندگیتون هست 

ریششو پیدا کنید و ببیرنید چیه بعد حل کنید 

پیشنهادم بهتون یه مشاور کار کشتست

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭

مرغ و خروسی😑

تو اهمیت بده خب

دلیلشو بپرس

سعی کن بفهمی مشکل از کجاست

تلاش کن قانع نشد بیخیال خودش درست میشه😐

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
میگم بد نیست روی غیرتتون کار کنید همسرتون مگه نمایشگاهه شماست حق داره سرد بشه ازتون با عرض معذرت

😂😂😂😂😂😂😂😂😩🍑هلو بقول

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊
2706