2737
2734

امشب داشتیم بافامیلاحرف میزدیم گفتم شایدلباس عقدموطوسی انتخاب کنم خیلی دوس دارم این رنگو

دخترخالم سریع برگشته میگه طوسی بهت نمیاد مثه شیربرنج میشی وغش غش خندید

خب الان من یه فردی که پوست تیره داره رو مسخره کنم همه میگن عه نگو خاک توسرت وفلان ولی هیشکی به اون چیزی نگف خیلی اعصابم بهم ریخت

کلا همیشه همینه مدام درحال تمسخرمن 

حتی قضیه طلاق قبلیموهزاربارجلوهمه به روم آورده کاش میشدباهاش قطع رابطه کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اونا کار درستی نکردن   اصلا اهمیت نده. ولی من اکثرا دیدم که سفیدا به ما سبزه ها ایراد میگیرن و خودشونو بهتر میدونن 😂

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2738
اتفاقا پوست سفید  خیلی خوشگله.  ادمو باکلاس نشون میده

مثلا ما سبزه ها بی کلاسیم  

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2706