2726
عنوان

جاری خوش شانسو سیاست دار من🤦‍♀️

1515 بازدید | 76 پست

بچه ها من قبل اینکه عقدکنم برادرشوهر مجردم بایه دختری ک قبلا طلاق گرفته ازدواج میکنن میرن یه شهردیگه چون هیچکدوم ازخانواده شوهرم راضی نبودن ب ازدواجشون.هیچکدومشون بااونا درارتباط نیستن ونبودن بجز شوهرم ک باداداشش درارتباط بود دیگه منم اولای ازدواجم یه چندماهی بادختره حرف میزدم.بچه ها سفیده قدش بلندترو لاغرترازمنه.خیلی خیلییییی بخودش میرسه هم ظاهری همیشه شیکومرتب بود، هم خوردو خوراک هم طلااینا هرهفته مسافرتن.بااینکه برادرشوهرم حرف خاصی نداره هرروز دنبال یه کاره نمیدونم اینهمه پول ازکجامیارن.کاملا مطیع زنشه جوری ک بهش میگفت ارباب.انقدر سیاست داره دختره زندگیشو دور از خانواده شوهرهرجور دوس داره میچرخونه هرجوردوس داره رفتارمیکنه جوری برادرشوهرموگرفته تودستش وابستش کرده ک قیدهمه روبخاطرش زد الانم رفته مدرک ارایشگری گرفته مغازم زده.مادیگه درارتباط نیستیم دعوامون شد اون اوایل دیگه کلا کات کردیم حتی شوهرمم دیگه باداداشش حرف نمیزنه. ولی متاسفانه منه خر باپیج فیک استوریاشو دنبال میکنم خیلی بهش حسودیم میشه خوشبحالش دوست داشتم جای اون بودم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کاش میدونستم اینا چیکار میکنن

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند

ظاهر زندگی کسیو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن تامام✔

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊
2706