2726
عنوان

توروخدا یعنی من ممکنه حامله باشم

253 بازدید | 18 پست

بچه من ۲۵ ماه قبل باید پریود میشدم 

ولی قرص خوردم پریود نشم قرص ول کردم تا ۲۸یا ۲۹ فکر کنم لخته لخته خون سیاه در حد خیلی کم دیدم 

ولی یکم خیلیی زیاد شد به اندازه ایی که یک ساعت باید ختما نوار عوض میکردم الان من میترسم باردار باشم یعنی نمیدونم باید ۲۸ پریود میشدم یا ۱ شک دارم 

از یه طرفم بی بی چک زدم منفی بود میگمم یعنی ممکنه حامله باشم؟؟؟

اپلیکیشن ایمپو رو حتما نصب کن عزیزم 

کاش میخواندي درگوش دنیا آوازي که مانده در گلویت کاش پر بگیرد پرنده ي تو از پشته میله ي آرزویت کاش جان بگیرد صداي آزادي رو در رویت... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منفی بود دیگه 

غیر اون پریود هم شدی فقط چون قرض خوردی لخته داشتی عوارض قرص بوده

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
چرا گلم

تاریخ پریودو مثل الان که یادت رفته اونجا میزنه 

دوره باروری و تخمک گذاری

و گزارش میده همچیو کلا خوبه 

کاش میخواندي درگوش دنیا آوازي که مانده در گلویت کاش پر بگیرد پرنده ي تو از پشته میله ي آرزویت کاش جان بگیرد صداي آزادي رو در رویت... 
اپلیکیشن ایمپو رو حتما نصب کن عزیزم 

چی هست

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
گلم ازمایش بارداری کی جوابش میاد؟

یک ساعت بعد 

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰
2706