2726

سلام خواهر های گلم من الان شیش ساله منتظر تی نی ام بالاخره امسال ای وی اف کردم اینقد این رورا برام پراسترس بود ک نتونستم طاقت بیارم و روز ۱۲ رفتم ازمایش بتام اوند ۱۴ و نیم ازمایشگاهگفت پنج شنبه بیا توروخدا دعا کنید فردا باخبر های خوش بیام 

یک صلوات بفرس منم مامان شمممم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله عزیزم که این اتفاق خوب برات بیفته خوشحال بشی به خدا توکل کن

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
2728

انشالله عزیزدلممممممممم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Maman2niniسابق هستم  از سال 97اینجام.....کاربریم تعلیق شد😒برش نگردوندن رحم نکردن بهم 2هفته التماس کردم جوابی نشد...😐تیکر بارداری نیست عزیزم...تیکر رسیدن به حاجت دلمه💓حالا که امضامو دیدی ی صلوات به خواستم بگو😘💜

عزیزم فردا منو تگ کن

میشه برا منم دعا کنی زوتر پریود شم دارم مبمیرم از استرس

ترم آخر دانشجوی مقطع دکترا مددکاری و مشاور کلینیک خوشحال میشم بتونم به نی نی سایتی های عزیز کمک کنم پروردگارم ازت جز سلامتی خانواده عزیزم و همسرم چیزی نمیخام 
انشالله عزیزم که این اتفاق خوب برات بیفته خوشحال بشی به خدا توکل کن

والا فقط توکلم ب خودشه چشم انتطاری خیلی بده خیلی مخصوصا مامان و بابام ک واقعا فک میکنن حامله ام نمیخوام دلشون بشکنه کاش خدا ب بزرگی خودش ی نگاهیی بکنه

انشالله ،تا میتونی باید استرستو کنترل کنی فکرتو درگیر ویز دیگه کن مثلا یه سریال طنز رو بشین ببین استرس خیلی بده برات 

هرچند میدونم سخته 

اثر انگشتان ما تا ابد بر روی قلب هایی که لمسشان کرده ایم میماند.....                                                                 من به همه ی کاربرا میگم عزیزم پس اگه آقا هستی الکی جوگیر نشو ،قضیه فقط اینه که متوجه ی جنسیتت نشدم...😶

ببخشید میپرسم هزینه کلی آی وی افت چند شد تخمک کشی چند گرفتن منم تو سیکل آی وی اف هستم و قراره این ماه تخمک کشی کنم

زیباترین زخمی که در دنیا خوردم زخم سزارین بود دردناک و پر از احساس ناب مادرانه   
والا فقط توکلم ب خودشه چشم انتطاری خیلی بده خیلی مخصوصا مامان و بابام ک واقعا فک میکنن حامله ام نمیخ ...

عزیزم برات صلوات فرستادم انشالله با دل خوش جواب رو بگیری

زیباترین زخمی که در دنیا خوردم زخم سزارین بود دردناک و پر از احساس ناب مادرانه   
ان شالله مثبت میشه عزیزم..تو هم دعا کن جواب پاتولوژی مامانم خب بیاد

توکل ب خدا عزیزم انشالله ک جواب پاتولوژی مامانت خوب در بیاد مامانا عشقن خدا برات حفظشون کنه 

2706