2726

وقتی ناراحته وگلایه ازخرج وگرونی و..میکنه چطورآرومش کنیم 

بچه هاش کوچیکن وزنش هم خیلی بی دست وپاست نمیتونه حتی توی خونه درآمدزایی کنه 

به خانمش گفتیم فشارروشه درکش کن 

من با این مدل ادما ارتباط نمیگیرم سعی میکنم ازشون فاصله بگیرم انرژی منفی دارن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برای چی اومده درد خونه زندگیشو به شماها گفته؟؟؟

به فامیل چه؟! خانواده ام حساب نمیشین‌که، فامیلین! 

واه واه

زنشم بی دست و پاست یا هرچی، اصلا به شما ربطی نداره که دخالت کنین یا بخواین بگین باید شوهرشو‌ درک کنه! 

آدم بعضی چیزا میشنوه حالش بد میشه. شما براي زن پسر عموت یه پا خواهر شوهریا. دوتا بچه داره بنده خدا. فکر کردین مدیریت خونه و نگهداری و مراقبت از بچه ها و همسر و رقصیدن به ساز خانواده ی همسر کار اسونیه که حالا چون درآمد زایی هم نمی کنه در کنار این همه کار بهش میگید بی دست و پا؟ خب پسر عموتون دست و پاشو بیشتر کنه چندجا کار کنه و درآمدشو بیشتر کنه اگه دست و پا داره. چرا ما زنا اینقدر بر علیه هم جنس هامون هستیم؟ 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
آدم بعضی چیزا میشنوه حالش بد میشه. شما براي زن پسر عموت یه پا خواهر شوهریا. دوتا بچه داره بنده خدا. ...

بنظرمن بیشتر پسرعموش بی دست وپاس که نمیتونه خرج خانوادشو بده😂 زنش که با دوتا بچه وظیفشو داره انجام میده به هرحال

مرده عرضه نداره درست و همیشه کار کنه ،اونوقت زنش بی دستو پاس ک با دوتا بچه نمیتونه درامد زایی کنه؟!!😐

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ོ ⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ⠀⠀ ⠀
بنظرمن بیشتر پسرعموش بی دست وپاس که نمیتونه خرج خانوادشو بده😂 زنش که با دوتا بچه وظیفشو داره انجام ...

دقیقا. دوتا بچه داره. بچه داری میکنه شوهر داری میکنه خرج خونه هم اون باید بده؟ پس شوهرش دقیقا وظیفه ش چیه اون وسط؟ 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2706