2737
2734
عنوان

چه چیزی تو این سن برا خودت بدست اوردی؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1492 بازدید | 141 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عالی . ولی دنبال یک خرگوش بدو  وگرنه مثل من ناکود میشی

متوجه نشدم ببخشید

_ببینمت🤔+هوم؟_چرا بالشتت خیسه؟؟+شاشیدم روش ولمون کن بابا😪 برا سلامتی تو دلیم دعا کنید برا خودمم دعا کنید زود از شر ویار خلاص شم🤗🤗
2731
کارت چیه؟؟؟؟  بنظرم تمام تلاش ت رو بکن تا بتونی گسترش بدیش

عکاسم

سرمایه ی زیادی میخواد خانوادم گفتن اگه بتونیم کمکت میدیم حالا ببینم چی پیش میاد🥰

پنجره را باز کن و از این هوای مطبوع بارانی لذت ببر خوشبختانه باران ارث پدری هیچکس نیست💚🌿                                     #حسین_پناهی

ولا من پسر ۲۱ ساله هیچی جز دانشجو  بودنم

اما درس گرفتم تجربه دارم 

بلدم حالمو خوب کن و نگه دارم

بلدم از زندگی و خوشیهای کوچک زندگیم لذت ببرم

تونستم ادمی که بهش یکطرفه عشق داشتم پاکش کنم از زندگیم 

یادگرفتم دنبال هدفم برم و دارم میرم 

خلاصه که حال و خوب سلامتیم 

جنسیت مذکر .لطفا اگر مشکلی با جنسیت بنده دارید ریپلای نکنید حوصله بحث ندارم سر این موضوع مرسی از درکتون.هم عقلم میرسه هم شعور دارم وارد تایپکای بارداری و خصوصی زنان نشم.ج
2738

من 21 سالمه متاهل یه دخترم دارم گواهینامم دارم ماشینم دارم درحال آموزش کا‌شت مژه هم هستم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍

۲۰ سال

یه قلب مریض

یه روح داغون

یه جسم بی جون

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!
عالی . ولی دنبال یک خرگوش بدو  وگرنه مثل من ناکود میشی

دوس دارم الان که سنم کمه تلاشمو کنم که فردا حسرت نخورم

_ببینمت🤔+هوم؟_چرا بالشتت خیسه؟؟+شاشیدم روش ولمون کن بابا😪 برا سلامتی تو دلیم دعا کنید برا خودمم دعا کنید زود از شر ویار خلاص شم🤗🤗
2706