2737
2734
عنوان

چه چیزی تو این سن برا خودت بدست اوردی؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1492 بازدید | 141 پست
دستاوردت پشمه؟؟؟؟!!!!!!!!!!

کنایه از هیچی نداشتن😐

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۱۸ سالمه متاهلم گواهی نامه دارم دانشجوعم کیک پزی میکنم ونمد دوزی  

_ببینمت🤔+هوم؟_چرا بالشتت خیسه؟؟+شاشیدم روش ولمون کن بابا😪 برا سلامتی تو دلیم دعا کنید برا خودمم دعا کنید زود از شر ویار خلاص شم🤗🤗
2728
چ مریضی عزیزم، چرا اخه

مشکلات چشمم

خیلیی از چشمام کار کشیدم خیلی باعث شدم ضعیف بشن و ی سری مشکلات دیگه ب وجود بیاد

میشه برا ثابت شدن شماره چشمم و افزایش ضخامت قرنیه م یخ صلوات بفرستی؟ منم‌ ارزو دارم بتونم لیزیک یا لازک کنم 🥺❤
من لیسانس ریاضی گرفتم ازدواج کردم تدریس ریاضی می کنم آرایشگری هم رفتم یادگرفتم یه مدت ارایشگاهم داشت ...

من فوق دیپلم اونم نصفه رشته ریاضی کاربردی از دانشگاه فردوسی ولی اخراج شدم😢

آلما 🍎
کار چی؟؟؟ 

فعلا ک نه هیچی

درمان واژینیسموسسلام😊به مدت ۱۱ ماه واژینیسموس (ترس از نزدیکی)داشتم،هزار و یک راه رو رفتم درمان نشدم متاسفانه،اما بلاخره خدا نگاهی بهم انداخت و من با کانالhttps://t.me/vaginismusتو تلگرام اشنا شدم و بدون هیچ هزینه ای درمان شدم،مطمئنم عزیزانی که این مشکل رو دارن با کمک این کانال درمان میشن امکان نداره که درمان نشید، اصلا ناامید نشید 💞

سرکار میرم

یه مقدار پس انداز برای ایندم جمع کردم

درسم میخونم

تو فکر اینم کارم رو گسترش بدم البته هنوز شرایطش رو خیلی ندارم

پنجره را باز کن و از این هوای مطبوع بارانی لذت ببر خوشبختانه باران ارث پدری هیچکس نیست💚🌿                                     #حسین_پناهی
2738
مشکلات چشمم خیلیی از چشمام کار کشیدم خیلی باعث شدم ضعیف بشن و ی سری مشکلات دیگه ب وجود بیاد

اخ عزیزم، ناراحت شدم، انشالله زود زود خوب بشی

باید ژن آدم بودنو داشت ن ژستشو
2706