2737
2734
عنوان

شعرهای یاس رو خودش مینویسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 198 بازدید | 22 پست
همسایمونه حیف خوابیده صبح بیدار بشه ازش میپرسم ، هر چند راستشو نمیگه اما بتون اطلاع میدم 

دست شما دردنکنه

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از رپرا فقط یاس گوش میدم 

خیلییییی زیاد شدن ها 

ولی من فقط همین دوتا رو گوش میدم 

گاهی هم دیس هایی ک به هم میدن ‌‌‌‌‌همباحاله 

مثلا ام جی ک هابیل خوند دیس داد پیشرو 

و پیشرو جوابشو داد با قابیل 

🦋 تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی, من یک جهان پر از رازم🦋خانمی خودساخته که هیچ چیزی مانع رشدش نشده ❌ نمیشه❌ و نخواهد شد❌👠  
خیلییییی زیاد شدن ها  ولی من فقط همین دوتا رو گوش میدم  گاهی هم دیس هایی ک به هم میدن ‌‌ ...

اینایی که میگی رو اصلا نمیشناسم😄

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
اینایی که میگی رو اصلا نمیشناسم😄

لازم ب ذکره بگم پیشرو قدیمی ترین رپر ایرانه از سال ۷۵ شروع کرد  . یاس خیلییی بعدش اومد حتی یاس بعد از حصین اومد 

خودمم گوش نمیدم ولی اوناییکه اهل رپ باشن میشناسن 

🦋 تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی, من یک جهان پر از رازم🦋خانمی خودساخته که هیچ چیزی مانع رشدش نشده ❌ نمیشه❌ و نخواهد شد❌👠  
لازم ب ذکره بگم پیشرو قدیمی ترین رپر ایرانه از سال ۷۵ شروع کرد  . یاس خیلییی بعدش اومد حتی یاس ...

اها

2738