2726
عنوان

مادرا کسی هست که بچش با نوک پا راه بره؟😭

| مشاهده متن کامل بحث + 918 بازدید | 101 پست
میفمم چی‌ میگی‌ من بچم خوابش بد بود بعد خونده بودم که یکی از علایم اوتیسم خواب بده هرچی مطلب بود ...

وااای من فکرم هزار جا میره.

اوتیسم

اختلال شخصیتی

آسیب در جامعه

اختلال روانی.

حالا خوبه میدونم بچم خدارو شکر سالمه.

به قول مامانم یزید بشی ولی مادر نشی....

نگران خواب. غذا .لباس ومحیط تمیز برا پسرم .پوشک تمیز پاش قرمز نشه.سرما نخوره............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی چی خوابش بده؟؟؟ پسر منم شب ها واسه شیر زیاد بیدار میشه.... وای خدا من کلا استرسی هستم.... حال ...

تا از شیر شب نگیری بدخوابی طبیعیه بعدم دندون و واکسن و ....

الان من پسرمو تازه از شیر شب گرفتم هر ۲ ساعت آب میخواد 😁

2728

پسر دوستم رو پنجه راه می ره ۶ سالگی عمل کرد کلی فیزیوتراپی و کلی درد کشید کوتاه مدت خوب شد ولی دوباره برگشت. اگه کوتاهی نداشته باشه با کمک مشاوره روانشناس کودک از سرش بنداز

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
تا از شیر شب نگیری بدخوابی طبیعیه بعدم دندون و واکسن و .... الان من پسرمو تازه از شیر شب گرفتم هر ۲ ...

من خیلی نگرانش بودم بعد متوجه شدم یکی بخاطر اینکه از نوزادی ی نق نق کوچولو میکرد سریع بهش شیر میدادم انگاری بد عادت شده اخه خواب خودم خیلی سبکه بخاطر همون.یک دلیل دیگشم اخه پسرم بد غذاس اگه شب ها خوب غذا نخوره تا صب دیوونم میکنه.

نمیدونم چیکار کنم واسه ایندش میترسسم

حتمن ببرش دکتر حتمنننننن بهش رسیدگی کن نمیخام بترسونمت به دوستم اینطور بود بعد مریضی بدی شد دورازگوش بچت 

خدایا هم برای دشمنانم هم برای دوستانم هرآنچه را برایم آرزومیکنند اول درحق   خودشان مستجاب کن بعد برای من وفرزندانم 😍😅
نگران خوابش نباش تا دندوناش کامل نشه و شیر شب و نگیری خواب شبش خوب نیست  اولین و بارزترین نشون ...

آره اینو میدونم تازه توی ی سایت نوشته بود مثلا با چهره ارتباط برقرار نکنه .

الان پسرم مامان و بابا و آبجیمو میبینع میپره بغلشون باهاشون به زبون خودش حرف میزنه با بچه های خواهر برادرم بازی میکنه.

من خیلی نگرانش بودم بعد متوجه شدم یکی بخاطر اینکه از نوزادی ی نق نق کوچولو میکرد سریع بهش شیر میدادم ...

منم پسرم ۱۸ ماهشه دقیقا منم اشتباه کردم تا نق زد شیر دادم بعدشم راه بردم تا خوابید هنوز بیدار میشه شیر شب و قطع کردم اما باید نیم ساعت راه ببرم

بدغذایی هم تا شیر و کم نکنی همینه الان من یه وعده میدم قبل خواب باورت نمیشه از ۹ کیلو تو دو ماه یهو شد ۱۰/۳۰۰

عزیزم پسر منم همین مشکل رو داره 

دکتر نبیان دستیار اول دکتر بغدادی هست خودش الان استاد تمام هست بیمارستان شریعتی سه شنبه ها میاد دوشنبه صبح زنگ بزن نوبت بگیر مخصوص مشکلات پا کودکان هست بیمارستان طبی کودکان هم می شینه انگار 

خیلی دکتر با دقت و مهربونیه 

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   
منم پسرم ۱۸ ماهشه دقیقا منم اشتباه کردم تا نق زد شیر دادم بعدشم راه بردم تا خوابید هنوز بیدار میشه ش ...

من قبل خواب موز میدم بهش سرشب ک شام میدم خوب نمیخوره .شما چی بهش میدی بخوره؟؟

اره خواهرم راه میرع این مدلی 

از بچگی اینطوری راه میرف البته الان بزرگه و دانشجوئع

ولی سریع برو درمان کن .‌

.

دلبر ناب دلم .کاربری برای دو نفرع‌. من و رفیقم. پس کارآگاع بازی درنیارید😐
من قبل خواب موز میدم بهش سرشب ک شام میدم خوب نمیخوره .شما چی بهش میدی بخوره؟؟

من شنیدم موز سنگینه واسه شب 

من شبا شیر برنج میدم با سنجد شیرینش میکنم  نیم ساعت بعدشم شیر میدم 

تا صبح چند بار بیدار میشه اما فقط اب میخواد 

2706