2410
2553
😁😁فکر کردی رابطه من مثل این پسرای بی‌بندوبار بود که تا چشمشون به یه دختر می‌افته سریع به فکر سواست ...

من گفتم آدم شناسم چرا به خودت گرفتی در ضمن خیلی از خودت تعریف نکن بذار بقیه تعریف کنن تا خودت رابطه شما هم به من ربط نداره من ۹۰ درصد پسرا گفتم که کارشون خیلی خرابه خودشونو خوب جلوه میدن  

عشق فقط یعنی خدا  من آدمیم که رفتارمو با شعور طرف ست میکنه پس اگر از رفتارم ناراحت شدی به شعورت نگاه کن...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خدا به دلت آرامش بده آبجی  کاش یاد بگیریم هرکسی رو وارد حریم دلمون نکنیم

عشق فقط یعنی خدا  من آدمیم که رفتارمو با شعور طرف ست میکنه پس اگر از رفتارم ناراحت شدی به شعورت نگاه کن...
من گفتم آدم شناسم چرا به خودت گرفتی در ضمن خیلی از خودت تعریف نکن بذار بقیه تعریف کنن تا خودت رابطه ...

ببخشید

پسر‌هستم😍نه درخواست دوستی میدم نه‌ درخواست دوستی قبول میکنم‌😬درخواست دوستی ممنوع⛔
2714
خدا شاهده هر تاپیکی دیدمت فکر کردم دختری 😂😂😂😂😂😂

😂😂 اگه بخوام مث خودم حرف بزنم که در دم ترکیدم😂

کاربر آقا هستم                                               خوشا دردی که درمانش تو باشی...                    
من گفتم آدم شناسم چرا به خودت گرفتی در ضمن خیلی از خودت تعریف نکن بذار بقیه تعریف کنن تا خودت رابطه ...

الان حالش خوب نیستا

کاربر آقا هستم                                               خوشا دردی که درمانش تو باشی...                    
2706