2703
2553
عنوان

عکس یه زن و توی خونم برام فرستاد

859 بازدید | 33 پست

سلام دوستان عزیز .

خواستم یه مسئله ای رو مطرح کنم که هم خودم آروم شم هم مشورت کنم و راهنماییم کنین .

ما سه سالی هست که از قم ساکن تبریز شدیم ؛ همسرم اصالتا تبریزیه و خانواده پدریش هم تبریز هستن ؛ 

همسر من با پسر عموش حسابی دشمن هستن ؛ پسرعموش خیلی بهش زخم زده و انگار عقده و حسادتی داره که نمیدونم دلیلش چیه ؛ با اینکه همسر من خیلی خوبی بهش کرده و حتی اون و سر کار برده و دلش براش میسوخت ؛ ولی اون دوستانه جلو میاد و زخم میزنه ولی ما به همسرم میگیم که بیخیال شو تو بچه کوچیک داری ولش کن نمیخواد تلافی کنی .

تا اینکه هفته پیش دعوای بدی بینشون پیش میاد و حرفای زشتی رد و بدل میشه ؛ تا جایی که هر دو رو از کار اخراج میکنن ؛ همسر من سریع کار پیدا میکنه و از اول هفته مشغول میشه ولی پسرعموش با التماس سر کار قبلی برمیگرده .

ما هم خوشحال شدیم که محل کارشون جدا شد تا اینکه امشب توی اینستاگرام یه عکس برای من فرستاده شد ؛ خونه ی من بود و یه زن رو مبل لم داده بود و معلوم بود اون زن حواسش نیست دارن ازش عکس میگیرن ؛ و بعد عکس نوشته بود وقتی تو رفتی قم این زن میومده خونت هر شب اونجا بوده و صبحا میرفته زحمت شوهر و خونه زندگیت و میکشیده ؛ من اصلا یهو یخ کردم ؛ مردم و زنده شدم ؛ به شوهرم نشون دادم گفت بخدا کار من نیست تو نبودی پسرعموم زنگ زد گفت مشروب خوردم نمیتونم بندازم تو جاده یه ساعت بیام خونت از سرم بپره میرم ؛ گفت وقتی اومد من دیدم زن همراشه که من از خونه رفتم گفتم شر میشه برام .

گفت این حتما پسرعمومه تو دعوا خیلی حرفای بدی زدیم میخواد تللافی کنه .

حرفش و تا هشتاد درصد باور میکنم چون مدل پیام دادن و پیج فیک و لهجه ترکی که حتی تو نوشتنش هم پیداس همخونی داره با پسر عموش .

منکه خودم و نباختم جواب دادم مرد دیگه نوش جونش میگفت خودم خوشگل ترش و اوکی میکردم براش .

ولی سوالم اینه ؛ اینکار جرمه ؟ یعنی با یه پیج فیک اقدام به خراب کردن زندگی کسی جرم محسوب میشه ؟ اگر از پلیس فتا اقدام کنم میتونن بفهمن از طرف کیه ؟ 

خواستم بگم پسرعمو دروغ میگه که خودت فهمیدی

به نظرم بشه اما کسایی که وکیل هستن رو صدابزن بپرس یا توگوگل سرچ کن

دختری از تبار محکوم به زن ایرانی...        🙏لطفا لایک نکنید🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دادراه بزن

اکانت بساز بپرس زودم جواب میدن

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2456
خواستم بگم پسرعمو دروغ میگه که خودت فهمیدی به نظرم بشه اما کسایی که وکیل هستن رو صدابزن بپرس یا توگ ...

خیلی سر در نمیارم نمیدونم چطور میشه وکیل صدا بزنم

2714
نه آبرو ریزی نکن، محل نده ، حوصله دردسر داری ؟

کوتاه نمیاد آخه ؛ الان همسرم بدتر عصبی شده میگه اگر بفهمه سر کار جدید شب کاری هم داره آدمی هست که نصفه شب بیاد مثلا با سنگ شیشه بشکنه که مثلا بترسونتتون

خیلی سر در نمیارم نمیدونم چطور میشه وکیل صدا بزنم

بله میگن جرمه برو شکایت کن تاروش بیشترنشده وزندگیتو ازهم نپاشیده

دختری از تبار محکوم به زن ایرانی...        🙏لطفا لایک نکنید🙏

نمیدونم والا اون مردک معلومه دنبال شر و دعواس اگه خودت و شوهرت اعصابشو دارین پیش برین دهنشو صاف کنین

من بودم حتما کارو ب شکایت میرسوندم😒

امیدوارم جهنمی که میگفتن همین دنیا باشه. واقعا دیگه حوصله جهنم رفتنو ندارم ✋🏻  
نمیدونم والا اون مردک معلومه دنبال شر و دعواس اگه خودت و شوهرت اعصابشو دارین پیش برین دهنشو صاف کنین ...

شکایت بهترین کاری چون همسرم اونقدر عصبی گفت حتما پیگیری کن وگرنه خودم یه بلایی سرش میارم منم میترسم تو کشمکشاشون یه اتفاق بد بیوفته

شکایت بهترین کاری چون همسرم اونقدر عصبی گفت حتما پیگیری کن وگرنه خودم یه بلایی سرش میارم منم میترسم ...

پس عزیزم تا پشیمونی پیش نیومده کارو بسپر دست قانون😶

امیدوارم جهنمی که میگفتن همین دنیا باشه. واقعا دیگه حوصله جهنم رفتنو ندارم ✋🏻  
بله میگن جرمه برو شکایت کن تاروش بیشترنشده وزندگیتو ازهم نپاشیده

چون تو گوگل زدم نوشته بود باید برین دادسرای جرایم رایانه‌ای ؛ خواستم بدونم اصلا قابل پیگیری هست یا الکیه رفتنش

2706