2733
2734

مکمل هیرویت یا ریجن دایت بخور

هزینه پروتئین تراپیت چقدر شد؟

لختی ام به مو میده؟

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مکمل هیرویت یا ریجن دایت بخور هزینه پروتئین تراپیت چقدر شد؟ لختی ام به مو میده؟

ممنون 

هزینه پروتئین تراپی پیش یکی از آشناهامون رفتم و با هم 700 حساب کرد با این که خیلی بیشتر میشد 

و اینکه پرو تئن تراپی اگه میری باید بگی چند درصد میخوای لخت بشه من رفتم گفتم 40 درصد، موهام فقط نرم شدن و از فر بودنشون حالت مواج گرفتن 

💜💜army for ever 💜💜
2731
ممنون  هزینه پروتئین تراپی پیش یکی از آشناهامون رفتم و با هم 700 حساب کرد با این که خیلی بیشتر ...

بعد تاثیرش چند ماهه؟

بعدش باید شامپوی خاص مصرف کنی‌‌؟

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
بعد تاثیرش چند ماهه؟ بعدش باید شامپوی خاص مصرف کنی‌‌؟

تاثیرش 6 ماه، ولی اگه شامپو درست مصرف کنی بیشترم میمونه 

آره حتما باید شامپو و ماسک مو مخوص مصرف کنی، اگه شامپو سولفات دار و پارابن دار و همچنین سدیم دار استفاده کنی موادی که به موهات زده رو از بین میبره 

💜💜army for ever 💜💜
2738