2737
2734
مریض شدم تو جوونی پیرم کرد خدا نابودش کنه قلب درد دارم هر شب کارم گریه یه بلاهایی سرم اوردن که فقط خ ...

نکن اینطوری با خودت دیونه الان ک جداشدی دیگ چرا خودتو عذاب میدی 

اون بی لیاقت هرزس بخاطر ی هرزع ک گریه نکن

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ععزیزم میتونی بهم بگی کسی به من حسی داره؟  یاکسب به من فکر میکنه؟

ت فکر ی خانواده هستین ک برا امر خیر بیان یا ن

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
نکن اینطوری با خودت دیونه الان ک جداشدی دیگ چرا خودتو عذاب میدی  اون بی لیاقت هرزس بخاطر ی هرز ...

کاش فقط گفتنش راحت بود ای کاش هیچوقت تو این دنیا نباشه هیچوقت لعنت قلبم داره کنده میشه خیلی نا امیدم خدایا کمکم هر چند تو این ۲۲ سالگی نکردی...

بچه ها میشه برام دعا کنین 😔خیلی زندگی بدی داشتم خیلی ،بهم خیانت های زیادی کرد از فامیل خودش گرفته تا هرزه های.... رفیق باز بود مشروب خور بود بچه ننه بود قهر میکرد دیگه نمیومد اختیارش خودش نداشت مادرش داشت اخلاق نداشت کلاهبردار بود آخرم با اجبار و به زور برد مهریمو بخشیدم بعد ماه بعدش دادخواست طلاق داد بی ابروم کرد همه جا مثل سگ پرتم کرد بعدم زود زن گرفت  اونم کی دوست سابقم رو😔 نمیدونم عدالت خدا کجاست مگه نمیگن اشک یتیم عرش خدا رو به لرزه در میاره، پس چرا کاری انجام نمیده چرا برام  چرا من یتیم باید این همه سختی بکشم.... الان که ورشکست شدیم زیر خط فقر رفتیم منو خانوادم داغونم فقط میخوام یه دعای خیر و خوب برام کنین یا یه صلوات بفرستین خیلی داغونم خیلی...🥺😔
2738
نیکی جان احساس همسر و خانوادش راجع بهم چیه؟؟

همسرت دوست دارع خانوادش چنگی ب دل نمیزنن

زنگ پیام رگباری به کتفشم نیست عن خانمم 

چ بیشورع

به شعر علاقه داری یه کم با مامانت مشکل داری خودتو و شوهرت خیلی بهم علاقه دارین ولی گاهی هر دو تون به ...

ازتاپیکهام متوجه شدی عزیز

من رابطم بامامانمم خوبه

منومادرشوهرم همین الان یهویی  
اجیم بارداره بچش چیه

دختر

اقااا من حس شیش نیسدما بضی وختا حدسام درس درمیاد ی چیزاییو میفهمم

🥲

2706