2733
2739
مدرسه ی دخترتون سرویس مطمئن سراغ ندارن؟ ما قبلا مدرسمون برامون پیدا میکرد یا دوستامون باهم!

مدرسشون دائم برنامه عوض میکنه واسه همین نمیشه با سرویس برنامه چید

سکوت میکنم که این سکوت منطقی تره.......  

خب اینجوری که شما دارید برخورد میکنید در آینده همه مون کلی دختر ترسو و بدون اعتماد به نفس تحویل جامعه میدیم  

کسایی که تو اسنپ کار میکنن کلی مدارک دادن به اسنپ کوچکترین خلافی رو میشه بهشون تذکر داد 

خوبیش اینه راننده خانم هم دارن 

اتفاقا واسه ش اسنپ بگیر بهش بگو عکس راننده و شماره ماشینو چک کنه ، شما هم از رو نقشه ببین تو مسیر بره و به دخترت هم زنگ بزن حرف بزن که راننده متوجه شه شما دورادور مراقبشی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرویس مدارس همون رانندگان آژانسی هستن که ساعت بیکاریشون آژانس یا مسافر کشی میکنن از یه کشور دیگه که ...

سرویس مدارس چند نفرو باهم سوار میکنن و آدمهای مورد اطمینان مدرسه هستند .

تاکسی نمیدونی کیه و بچه هم تنهاست .

حتی یک حرف نامربوط روی ذهن بچه اثر میذاره

دقیقا از چی می‌ترسید شاید توی هزارتا سفر یک آدم بد باشه یک نفر برده باشه هزار بلا سرش آورده باشه این ...

نگفتم تو خونه میشینم. گفتم اسنپ بهتره

قبلا هم ک نبود با اتوبوس و مترو میرفتم بیرون

نه که بگم بد هستن. اصا دور و بر ما الان ک اصلا نیست.همه اون اژانسیا خودشون اسنپی شدن دیگه. 

2731
خب اینجوری که شما دارید برخورد میکنید در آینده همه مون کلی دختر ترسو و بدون اعتماد به نفس تحویل جامع ...

اوکی فکر خوبیه اینم مرسی

اوکی فکر خوبیه اینم مرسی

دختر شما ۱۲ سالشه اجازه نده ترسو بزرگ باشه و بدون شما جایی نره 

الانم که همه بچه ها یه گوشی دارن 

درسته مردم بد شدن ولی نه دیگه در این حد که دیگه جرات نکنیم خودمون یا بچه مونو با اسنپ جایی بفرستیم 

بدبین باشی دخترت بیشتر از همه چی میترسه 

نگفتم تو خونه میشینم. گفتم اسنپ بهتره قبلا هم ک نبود با اتوبوس و مترو میرفتم بیرون نه که بگم بد هس ...

چه آژانس چه اسنپ کلی مدارک تحویل دادن تعهد دادن اینجوری هم نیست که بزن و درو باشه من چندین ساله هم از آژانس استفاده کردم هم اسنپ پسر زیر 7 سالم فرستادم به آدرس صحیح و سالم رسوندن زنگ زدن اطلاع دادن اینکه بین هزار نفر یک نفر آدم کثیف پیدا بشه دلیل نمیشه همه اینکاره هستن 

2738
سرویس مدارس چند نفرو باهم سوار میکنن و آدمهای مورد اطمینان مدرسه هستند . تاکسی نمیدونی کیه و بچه هم ...

شما که اینقدر حساسید بهتره خودتون وقت بزارید و ببرید و بیارید بهترین کاره استرسم ندارید 

چه آژانس چه اسنپ کلی مدارک تحویل دادن تعهد دادن اینجوری هم نیست که بزن و درو باشه من چندین ساله هم ا ...

بابا چرا اینقد درگیز ادم بد هستی؟😐

مت کی گفتم ا کثیف و این صوبتا؟ گفتم امنیت اون بیشتره. حالا مگه ادمای اسنپ از اسمون اومدن؟ از کجا معلوم اونا کار بدی نکرده باشن؟ بخاطر جی پی اس اسنپ مطمئنه همین!!! همینم ک میگم مطمئنه من هرگز بچه رو تنها نمیفرستم..ولش اصا خودتو درگیر نکن

نفریی لطفا یه صلوات بفرستید برای حاجت روا شدنم 😭🙏🥺

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
2706