2733
2734
عنوان

۵ ماهه پریود نشدم😰😳

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 26 پست

بیبی بزن شاید باردار باشی اگر نبودی یه آمپول پروژسترون بزن پریود میشی

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دوستم اینجوری بود کیست داشت .حتمابرو دکتر

عه جدی

خب علایماش چی بود میشه بگی

و اینکه چجور درمان شد ؟ نیاز به عمل جراحی داشت ؟

من از ارس همین عمل نرفتم دکتر

انگشت به لب مانده ام از قاعده ی عشق ؛ ما یار ندیده تب معشوق کشیدیم! 
عه جدی خب علایماش چی بود میشه بگی و اینکه چجور درمان شد ؟ نیاز به عمل جراحی داشت ؟ من از ارس همین ...

علائم نداشت بیشتر ازهشت ماه پریود نشد

رفت دکتر

جراحیش کردن

کیستشم بزرگ شده بود دکترگفت باید زودترمیومدی

درخواست دوستی هیچکس روقبول نمیکنم اگرهم سوالی چیزی ازم دارین تو تاپیکتون منو تگ کنید سوالتون رو بپرسید. درخواست دوستی ندین لطفا
2738
۱۶ سالمه مجرد

عزیزم تو مشکل تنبلی و کیست داری صدرصد ۵ ماه خیلی زیاده حتما باید بری دکتر به مادرت گفتی نگفته ببرمت دکتر تو از الان تا مجردی باید خودتو درمان کنی ازدواج کنی واسه بچه دار شدن مشکل پیدا میکنی من که پریودم مثل ساعت منظمه تو اقدامم باردار نمیشم چه برسه به شماهایی که پریود نمیشین حتما درمان کن تا مجردی

عه جدی خب علایماش چی بود میشه بگی و اینکه چجور درمان شد ؟ نیاز به عمل جراحی داشت ؟ من از ارس همین ...

اگه کیست داشته باشی هر چی دیرتر بری بزرگتر میشه زودتر  میرفتی کیست کوچیک باشه با دارو آب میشه نیاز به جراحی نیست همین فردا برو دکتر سونو بده

عزیزم تو مشکل تنبلی و کیست داری صدرصد ۵ ماه خیلی زیاده حتما باید بری دکتر به مادرت گفتی نگفته ببرمت ...

ممنونم از توضیحاتتون 

مادرمو خیلی وقته گفتم اما میگه بیخیال یا اینکه چیزیت نیست خودت خوب میشی 

انگشت به لب مانده ام از قاعده ی عشق ؛ ما یار ندیده تب معشوق کشیدیم! 
ممنونم از توضیحاتتون  مادرمو خیلی وقته گفتم اما میگه بیخیال یا اینکه چیزیت نیست خودت خوب ...

وای واقعا معذرت میخوام چه مامانی داری واقعا اون باید الان تو رو راهنمایی می‌کرد و نگران سلامتیت بود بهش بگو شکمم درد میکنه تو اینترنت خوندم علائم کیسته ببرم دکتر